Osiedle na Zielonej Polanie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAPP Mieszkania

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 590 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Sami Swoi(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Dobrzykowice, ul. Brylantowa (1.3 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Osiedle Sami Swoi
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 35 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

Opis Inwestycji

Inwestycja obejmuje budowę dwóch 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych na działce o powierzchni 5300 m2. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na grudzień 2018 - Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, postaramy się być gotowi wcześniej!Teren wokół budynków wyposażony jest w pełną infrastrukturę techniczną, parkingi, ciągi piesze, zieleń, plac zabaw. Dojazd do osiedla od strony ul. Kolejowej stanowić będzie droga z betonowej kostki brukowej.Budynki zaopatrywane będą w ogrzewanie oraz ciepłą wodę z kotłowni w budynku A, wyposażonej w dwa piece gazowe połączone kaskadowo zasilane gazem ziemnym. Podłączenie takie daje gwarancję ciągłości dostawy mediów nawet w przypadku awarii jednego z pieców.W budynku A podzielonym na dwie klatki schodowe na trzech kondygnacjach znajduje się 28 mieszkań i 28 komórek lokatorskich. Mieszkania na parterze posiadają wydzielone płotami panelowymi ogrody z tarasami o powierzchni od 18 do 116 m2, mieszkania na 2 i 3 kondygnacji posiadają balkony. Na parterze każdej klatki schodowej znajduje się wózkownia.W budynku B o analogicznej konstrukcji znajduje się 26 mieszkań.Budynki wykonane będą w tradycyjnej technologii murowanej z elewacją ocieploną styropianem grubości 15 cm, wykończoną tynkiem strukturalnym oraz specjalnymi „deskami elewacyjnymi”, dach pokryty będzie grafitową dachówką. Mieszkania na parterze wyposażone będą w zewnętrzne rolety antywłamaniowe, a wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań spełniają antywłamaniową klasę B.Teren parkingu składający z 56 miejsc postojowych i 9 miejsc postojowych dla niepełnosprawnych będzie w pełni oświetlony. Plac zabaw będzie ogrodzony i wyposażony w atestowane urządzenia.Planowany termin zakończenie budowy to 30.03.2019.Planowany termin notarialnego przeniesienia własności do 30.06.2019, po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.

Inwestycja Osiedle na Zielonej Polanie znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Festynowa (1.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera APP Mieszkania.

Inwestycja Osiedle na Zielonej Polanie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 4 290 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APP Mieszkania przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobrzykowice Przejazd.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO W KAMIEŃCU WROCLAWSKIM w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkochatka w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zielonej Polanie w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2018

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie