Apartamenty Teresin

Oferta archiwalna

sochaczewski, Teresin, ul. Długa 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Teresin

4 zdjęcia

Apartamenty Teresin
Apartamenty Teresin
Apartamenty Teresin
Apartamenty Teresin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Teresin to inwestycja obejmująca budowę nowoczesnego budynku wielorodzinnego z pięcioma kondygnacjami. Na parterze zaplanowano garaże. Na piętrze I, II, III i IV znajdą się mieszkania 1-, 2- i 3 pokojowe o powierzchni od ok. 46 m2 do ok. 90 m2.

Aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania mieszkańców zadbano o eleganckie, estetycznie zaaranżowane wnętrza wspólne i funkcjonalne rozkłady mieszkań, cichą windę, przestronne, słoneczne balkony.

Na ostatniej kondygnacji znajduje się pomieszczenie do wspólnego użytkowania.

Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja inwestycji z dogodnym dojazdem do Warszawy. Bliskość stacji PKP czy doskonałe połączenia drogowe (A2 lub DK92) są idealnym rozwiązaniem dla osób dojeżdżających.

Inwestycja Apartamenty Teresin znajduje się w Teresinie, ul. Długa 26 (9.8 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez Apartamenty Teresin.

Inwestycja Apartamenty Teresin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Teresin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Teresin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem budynku jest lokalizacja w centrum Teresina, w ładnej okolicy z zabudową jednorodzinną. W zasięgu kilkuset metrów znajdują się: pięknie zmodernizowany Dworzec Kolejowy, Bazylika w Niepokalanowie, ośrodki zdrowia, szkoły podstawowe i średnie, prywatne liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie i przedszkola, obiekty sportowe, place zabaw, kino, lokale gastronomiczne, bank, poczta, lokale handlowe i usługowe, w tym sklep z sieci Biedronka, Urząd Gminy. Dogodny dojazd do Warszawy koleją (ok. 35-40 min. do Śródmieścia) lub samochodem (A2 lub DK92).

Położony w zachodniej części Mazowsza powiat sochaczewski składa się z miasta Sochaczewa oraz 6 gmin wiejskich: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno i Teresin. Znaczą część terytorium powiatu o powierzchni prawie 735 km2 zajmują obszary leśne i grunty rolne, choć znajdują się tu również duże zakłady produkcyjne, m.in.: Zakłady Przemysłu Zbożowego Szymanów, Boryszew S.A., Mars Polska czy Bakoma S.A. Zabudowę mieszkaniową dla ponad 85 tys. mieszkańców stanowią przede wszystkim domy jednorodzinne. W Sochaczewie znajdują się szeregowe oraz wielkopowierzchniowe obiekty handlowo-usługowe. Do architektury zabytkowej należą liczne dworki i pałace, np. w Czerwonece, Chodakowie czy Gawłowie, a także słynny Dworek Chopinowski w Żelazowej Woli. Walorami przyrodniczymi odznaczają się tereny Kampinoskiego Parku Narodowego, 3 rezerwaty, 33 parki oraz dolina rzeki Bzury. W obrębie powiatu krzyżują się drogi krajowe nr 2 (Świecko – Terespol) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka).

Komunikacja

Przez teren powiatu sochaczewskiego przebiega międzynarodowy szlak kolejowy E20 Berlin – Moskwa oraz 2 arterie krajowe: droga nr 2 (Świecko – Terespol) i droga nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie: nr 575 (Płock – Kazuń Nowy), nr 577 w kierunku Płocka, nr 580 ‒ wiodąca do Warszawy i nr 705 (Śladów – Jeżów). Transport w obrębie powiatu zapewniają autobusy PKS, prywatne busy oraz pociągi, natomiast miasto Sochaczew posiada sieć komunikacji miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Teresin?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Teresin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Teresin znajdują się placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teresinie w odległości 420 m, Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie (950 m), liceum (1,3 km), przedszkole i żłobek (450 m).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Teresin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 - 300 m znajdują się 3 Sklepy osiedlowe oraz sklep Biedronka (700 m).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Teresin w odległości 270 m znajduje się Boisko oraz plac zabaw.

Data publikacji: 25.02.2021
Data aktualizacji: 01.01.2022

Inwestycje w pobliżu w Teresinie

Oferty w Teresinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: