Osiedle Antonówka Etap IV

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez

AMPAR Bis Sp. j.

piaseczyński, Józefosław, ul. Ogrodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Antonówka Etap IV

3 zdjęcia

Osiedle Antonówka Etap IV
Osiedle Antonówka Etap IV
Osiedle Antonówka Etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja tradycyjna. Stropy monolityczne wylewane. Ściany murowane z pustaka ceramicznego.

Dach

Stropodach niewentylowany.

Stolarka okienna

Okna PCV, zestawy trzyszybowe sześcio-komorowe.

Drzwi zewnętrzne

Naturalne drewniane.

Balkony

Stal nierdzewna, wypełniona mlecznym szkłem

Ogrzewanie

Własny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Antonówka IV to już nasze 12 osiedle w okolicy! Dzięki 20 – letniemu doświadczeniu na rynku, nasze domy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dla Klientów ceniących sobie prywatność i niezależność mamy w ofercie segmenty z bezpośrednim dostępem do ul. Porannej będącą drogą publiczną. Dzięki temu lokale są bezczynszowe i nie wymagają partycypowania w jakichkolwiek kosztach utrzymania części wspólnych. Domy są w pełni wyposażone. Nie ma ukrytych dodatkowych kosztów, w cenie segmentu jest piec, zasobnik, kontakty i włączniki, ogrzewanie podłogowe, wodne w salonie i łazienkach, okablowanie alarmowe oraz zasiany trawnik w ogrodzie o który będziemy dbać dopóki nasi Klienci nie odbiorą domu!

Segmenty zaprojektowano jako nowoczesne bryły z płaskimi dachami. Na parterach przewidziano garaż oraz część dzienną składającą się z salonu z kuchnią i toalety dla gości. Na piętrach zaprojektowano trzy lub cztery sypialnie z dwiema łazienkami. Duże segmenty wyposażono dodatkowo w pralnie. Kotłownie umiejscowione są we wnękach w łazienkach lub w pralniach. Zastosowaliśmy piece kondensacyjne z zamkniętymi komorami spalania o bardzo wysokich sprawnościach spalania. Wszystkie segmenty są przystosowane do montażu kominków.

Inwestycja Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się w Józefosławiu, ul. Ogrodowa (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez AMPAR Bis Sp. j.

Inwestycja Osiedle Antonówka Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AMPAR Bis Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kameralna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Basen, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 27.06.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: