Osiedle Antonówka Etap IV

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAMPAR Bis Sp. j.

Ceny od: 6 711 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
H1
5
128,27 m²
-
889 000 zł6 931 zł/m²
H2
5
102,75 m²
-
719 000 zł6 998 zł/m²
J2
5
133,96 m²
-
899 000 zł6 711 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Antonówka IV to już nasze 12 osiedle w okolicy! Dzięki 20 – letniemu doświadczeniu na rynku, nasze domy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.Dla Klientów ceniących sobie prywatność i niezależność mamy w ofercie segmenty z bezpośrednim dostępem do ul. Porannej będącą drogą publiczną. Dzięki temu lokale są bezczynszowe i nie wymagają partycypowania w jakichkolwiek kosztach utrzymania części wspólnych. Domy są w pełni wyposażone. Nie ma ukrytych dodatkowych kosztów, w cenie segmentu jest piec, zasobnik, kontakty i włączniki, ogrzewanie podłogowe, wodne w salonie i łazienkach, okablowanie alarmowe oraz zasiany trawnik w ogrodzie o który będziemy dbać dopóki nasi Klienci nie odbiorą domu!Segmenty zaprojektowano jako nowoczesne bryły z płaskimi dachami. Na parterach przewidziano garaż oraz część dzienną składającą się z salonu z kuchnią i toalety dla gości. Na piętrach zaprojektowano trzy lub cztery sypialnie z dwiema łazienkami. Duże segmenty wyposażono dodatkowo w pralnie. Kotłownie umiejscowione są we wnękach w łazienkach lub w pralniach. Zastosowaliśmy piece kondensacyjne z zamkniętymi komorami spalania o bardzo wysokich sprawnościach spalania. Wszystkie segmenty są przystosowane do montażu kominków.

Inwestycja Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się w Józefosławiu, ul. Ogrodowa (0.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera AMPAR Bis Sp. j..

Inwestycja Osiedle Antonówka Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z w tym 22 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchniach od 103 do 134 metrów kwadratowych w cenie od 719 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 103 do 134 m2 w cenie od 719 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AMPAR Bis Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja tradycyjna. Stropy monolityczne wylewane. Ściany murowane z pustaka ceramicznego.
Dach
Stropodach niewentylowany.
Stolarka okienna
Okna PCV, zestawy trzyszybowe sześcio-komorowe.
Drzwi zewnętrzne
Naturalne drewniane.
Balkony
Stal nierdzewna, wypełniona mlecznym szkłem
Ogrzewanie
Własny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 103 do 134 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 719 000 do 899 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 711 do 6 998 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kameralna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Antonówka Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 27.08.2019

Data aktualizacji: 31.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie