Olchowy Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Olchowa, oferowane bezpośrednio przez AMPAR Bis Sp. j.

piaseczyński, Józefosław, ul. Olchowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Olchowy Zakątek

7 zdjęć

Olchowy Zakątek
Olchowy Zakątek
Olchowy Zakątek
Olchowy Zakątek

Najbliższe inwestycje

 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 435 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4
 • Osiedle Słoneczny Sad
  od: 5 535 zł/m2

  Osiedle Słoneczny Sad

  Dream Home Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Geodetów 11
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 146-215 m2
  • Domów: 3
  • Pokoje: 5

Opis Inwestycji

Najlepsza lokalizacja w Józefosławiu. Nowe Domy - segmenty w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu. Funkcjonalnie segmenty 80 – 143 m2, z poddaszami 15-32 m2, na działkach 155 – 314 m2, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, nowych domów jednorodzinnych, ulica Olchowa, okolice ul. Wilanowskiej, 400 m od Lasu Kabackiego. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy oraz przystanek komunikacji miejskiej umożliwiający dogodny dojazd do centrum Warszawy. Nowe segmenty są dobrze zaizolowane i ocieplone, wykonane w technologii tradycyjnej z cegły.

Inwestycja Olchowy Zakątek znajduje się w Józefosławiu, ul. Olchowa (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez AMPAR Bis Sp. j.

Inwestycja Olchowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Olchowy Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AMPAR Bis Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Olchowy Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olchowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Olchowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kameralna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Olchowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olchowy Zakątek znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu w odległości 490 m, Szkoła Muzyczna I stopnia "Maestro" w Józefosławiu w odległości 490 m, Szkoła Tańca i Baletu "Maestro" w Józefosławiu w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olchowy Zakątek w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Stadnina koni.

Data publikacji: 24.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: