Rąbin Park Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Rzepakowa(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż inowrocławski, Inowrocław, ul. Rzepakowa (29.3 km od Torunia)
  Ceny od: 5 800 brutto/m2
  Apartamenty Rzepakowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 42 - 56 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Inelbud

Opis Inwestycji

Rąbin Park to nowoczesne Osiedle, które powstaje przy ul. 59 Pułku Piechoty w Inowrocławiu. Na Osiedlu powstają trzy kolejne budynki czterokondygnacyjne, gdzie każdy z nich został wyposażony w cichobieżną elektryczną windę oraz stację uzdatniania wody. Pod każdym z budynków znajduje się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami garażowymi. Budynki zostały zaprojektowane w nowoczesnej architekturze, przez uznanych w branży architektów. W ofercie posiadamy funkcjonalne, komfortowe mieszkania o powierzchni od 32 do 99 m² z innowacyjnymi rozwiązaniami, będące gwarancją szerokiej oferty lokali dla najbardziej wymagających. Lokalizacja Osiedla Rąbin Park zapewnia swoim mieszkańcom doskonały dostęp do szkoły, przychodni, restauracji i placówek handlowych.

Inwestycja Rąbin Park Etap II znajduje się w Inowrocławiu, al. 800-lecia Inowrocławia (29.5 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Rąbin Park Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rąbin Park Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 257 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rąbin Park Etap II

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rąbin Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Rąbin Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 800-lecia 59 Pułku Piechoty.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rąbin Park Etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Juniorek" w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rąbin Park Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia, w odległości 170 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 12.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie