Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k. logo

Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.

Inowrocław, ul. Jacewo 76
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ALSTAL DOM Sp. z o.o. Sp. k. wchodzi w skład grupy kapitałowej Alstal, która funkcjonuje nieprzerwanie od 1976 roku. Przez blisko cztery dekady rozwijamy oraz poszerzamy zakres świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie, własna kadra inżynierska i managerska, stabilność finansowa są czynnikami umożliwiającymi realizację nietuzinkowych projektów na światowym poziomie. Wielozadaniowość i priorytetowe traktowanie partnerów biznesowych przekładają się na sukcesy, których potwierdzeniem są liczne nagrody oraz wyróżnienia.

Kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji, w tym obiekty biurowe, hotelowe, handlowe, przemysłowe, galerie, centra logistyczne, obiekty sportowe, obiekty infrastruktury publicznej doprowadziły do wyodrębnienia Spółki Alstal DOM, realizującej zadania w sektorze budownictwa mieszkaniowego.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k. logo
Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.
Inowrocław, ul. Jacewo 76
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: