AK Future logo

AK Future

Wrocław, Iwaszkiewicza 1/1, 59-900 Zgorzelec
O nas
Kontakt

Informacje o nas

AK FUTURE to firma deweloperska specjalizująca się od 2001 r. w budownictwie kameralnych budynków wielorodzinnych. Cały czas doskonalimy starania, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Do współpracy angażujemy wyłącznie renomowanych i sprawdzonych wykonawców robót budowlanych, architektów i inżynierów, posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe. Równie starannie dobieramy tereny pod budownictwo mieszkaniowe, uwzględniając wszystkie kluczowe czynniki tak, aby kupione u nas mieszkanie zapewniło duży komfort życia na wiele lat.

Służymy także pomocą w całym procesie zakupu mieszkania – od wyboru lokalu aż po jego wykończenie. W ramach negocjacji umowy zawsze dążymy do rozwiązania, które będzie korzystne dla obu stron. Staramy się, aby nasze projekty dawały możliwość dostosowania mieszkania do wizji i wymagań Nabywcy. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze mieszkania przystosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, nie posiadają barier architektonicznych. Jest to idealne rozwiązanie dla seniorów lub ludzi z niesprawnością ruchową.

Więcej informacji na stronie: www.nowemieszkania.info

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

AK Future logo
AK Future
Wrocław, Iwaszkiewicza 1/1, 59-900 Zgorzelec
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: