Osiedle Reduta

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAgencja Krakowiak

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 423 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lublańska Park(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Promienistych (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 400/m2
  Lublańska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 44 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 200/m2
  Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 49 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29 Listopada Residence(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  29 Listopada Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 48 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 7 ofert
  BAL-BUD Investment

Opis Inwestycji

Osiedle Reduta

Gotowe mieszkania w I etapie inwestycji.Rozpoczęta budowa II etapu.Osiedle Reduta – Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom,tak blisko Centrum Krakowa, a tak daleko od zgiełku dużego miasta.Osiedle Reduta to rodzinne, ciche oraz przyjazne osiedle składające się z sześciu 5-piętrowych budynków otoczonych pięknym starodrzewem w pobliżu spokojnego strumyka. Inwestycja zapewnia mieszkańcom wygodę, bezpieczeństwo, komfort oraz niewątpliwie wysoki standard. Oprócz nowoczesnych bloków z mieszkaniami o powierzchni od 27m2 do 65m2, każde z balkonem lub tarasem, tworzymy osiedle z pełną infrastrukturą – 40 arów parku rekreacyjno-spacerowego, przedszkole, restauracja, lokale usługowe i handlowe. Miejsca postojowe znajdować się będą w garażach podziemnych, a także przed budynkami. Lokalizacja Inwestycji na Prądniku Czerwonym w Śródmieściu stwarza dogodne warunki zamieszkania blisko Centrum Krakowa – zaledwie 7km od Rynku Głównego, w bezpośrednim sąsiedztwie Multikina, Parku Wodnego i Galerii Krokus.Nowoczesny kompleks budynków mieszkalno-usługowych przy ul. Reduta.• mieszkania od 27 m2 do 65 m2 z opcją łączenia na większe,• miejsca postojowe w garażach podziemnych,• każde mieszkanie z tarasem lub balkonem,• 6-kondygnacyjne budynki z cichobieżnymi windami,• teren zamknięty, monitorowany,• park rekreacyjno – spacerowy na terenie osiedla,• bezpośrednie sąsiedztwo zielonych terenów spacerowych oraz punktów handlowo-usługowych: Real, Obi, Multikino, Aqua Park,• doskonała lokalizacja w Śródmieściu.budynek nr 4 - budowa zakończonabudynek nr 2 - w budowie, budowa zakończy się 10.2015budynek nr 1 - budowa rozpocznie się I kw 2015, budowa zakończy się I kwartał 2016

Inwestycja Osiedle Reduta znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Krakowiak.

Inwestycja Osiedle Reduta została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Reduta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Krakowiak przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, monitoring, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Reduta

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Reduta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Reduta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelców.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Reduta znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Reduta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 330 m, Centrum Medyczne PROMED w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Reduta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się U Rika, w odległości 350 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Oaza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Reduta w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Basen, w odległości 260 m znajduje się Gym4 Sp. z o.o..

Data publikacji: 29.04.2013

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie