Lunar

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiva AP Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Lunar dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
S1.6
4
142,94 m²
-
589 000 zł4 120 zł/m²
S1.1
5
136,56 m²
-
655 000 zł4 796 zł/m²
S1.3
5
157,47 m²
-
749 999 zł4 762 zł/m²
S1.4
5
151,12 m²
-
604 329 zł3 999 zł/m²
S1.5
5
152,11 m²
-
723 000 zł4 753 zł/m²
S1.2
6
143,14 m²
-
612 900 zł4 281 zł/m²

Opis Inwestycji

II etap budynków LunarDla najbardziej wymagających klientów powstaje drugi etap osiedla Lunar. Ta zdecydowanie najbardziej kameralna część inwestycji o większych metrażach (od 136 do 157 m2) to najlepszy wybór dla młodych par i rodzin z dziećmi. Okoliczny plac zabaw, przestronne pokoje, zagospodarowane już ogródki, a także najwyższej jakości materiały użyte do budowy stworzą atmosferę bezpiecznego, komfortowego domu, o jakim każdy marzy.Największą część nowego etapu cechuje niebanalny projekt uwzględniający poziom –1. Pozwala on na stworzenie przestrzeni do rozrywki i przestrzeni do odpoczynku, również na zewnątrz, dzięki trawiastym ogródkom, które tylko czekają, aby zorganizować w nich garden party lub po prostu rozłożyć leżaki.Kolejny projekt to idealna opcja dla rodzin z dwójką lub trójką dzieci. Układ pomieszczeń dzieli dom na strefę dzienną (salon z kuchnią, toaleta) i strefę nocną (sypialnie oraz łazienka). Murowane ściany działowe stłumią większość dźwięków, zapewniając wszystkim domownikom poczucie prywatności. Dwuskrzydłowe okna wpuszczają więcej światła, czyniąc dom bardziej przestronnym i przytulnym.Ostatnia propozycja daje największe poczucie intymności i została zaprojektowana z myślą o tych, którzy nade wszystko cenią sobie prywatność i spokój. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej posiadają funkcjonalne garaże z bezpośrednim wejściem, a także zielone już ogródki i tarasy wykończone antypoślizgowym granitem. Pokoje dzienne z aneksami kuchennymi znajdują się w południowej części, co gwarantuje słonecznie oświetlone wnętrze niemal przez cały dzień.Atuty:- Domy bezczynszowe,- Indywidualny kocioł gazowy,- Garaże z bramą segmentową,- Miejsca postojowe zewnętrzne w cenie,- Murowane ściany działowe,- Ściany i sufity szpachlowane, malowane na biało,- Antywłamaniowe drzwi,- Schody żelbetowe,- Granitowe parapety- Wydzielone ogródki.

Inwestycja Lunar znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Dąbrowskiego (2.6 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Activa AP Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Lunar została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Lunar pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchniach od 137 do 157 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 143 m2 (1 dom)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 137 do 157 m2 (4 domy)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 143 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activa AP Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, własna kotłownia, siłownia plenerowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 137 do 157 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lunar

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lunar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Lunar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstańców Warszawy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lunar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lunar w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.08.2019

Data aktualizacji: 16.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie