Świętego Urbana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Zabrze, ul. Świętego Urbana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Świętego Urbana

5 zdjęć

Świętego Urbana
Świętego Urbana
Świętego Urbana
Świętego Urbana

Opis Inwestycji

Willa Ostoja to nowoczesny siedmiokondygnacyjny budynek zlokalizowany w centrum Zabrza przy ulicy Świętego Urbana. Lokalizacja w samym centrum Zabrza, wysoko rozwinięta infrastruktura oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej czyni inwestycję atrakcyjną dla osób poszukujących komfortowych mieszkań w  budynku o ciekawej architekturze. Inwestycja obejmuje 22 nowoczesne mieszkania o powierzchni od 32,1 m2 do 101 m2 oraz lokale użytkowe (o powierzchni 190 m2) i biurowe (40-280 m2). Dodatkowo w garażu podziemnym dostępnych jest 29 miejsc postojowych, z których część to tzw. “miejsca podwójne” na podnoszonych platformach.Budynek zostanie wybudowany metodą tradycyjną, a mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim.

Lokalizacja w samym centrum Zabrza zapewnia swoim mieszkańcom wysoko rozwiniętą infrastrukturę  oraz bliskość szkół, urzędów, sklepów oraz budynków użyteczności publicznej.Dodatkowo w  pobliżu inwestycji znajduje się Miejski Ogród Botaniczny oraz przepiękny Park Leśny, idealny do spacerów i wypoczynku w wolnym czasie.

Inwestycja Świętego Urbana znajduje się w Zabrzu, ul. Świętego Urbana (2.8 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Świętego Urbana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Świętego Urbana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świętego Urbana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Świętego Urbana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Roosevelta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świętego Urbana znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 12 w Zabrzu w odległości 110 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu w odległości 260 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Świętego Urbana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjal w odległości 370 m, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 imienia Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w odległości 400 m, Przychodnia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Świętego Urbana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Beta, w odległości 310 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Świętego Urbana w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: