Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bochenka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Bochenka, oferowane bezpośrednio przez

Activ Investment Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, Ul. Bochenka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 953 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

BochenkaBochenka

4 zdjęcia

Bochenka
Bochenka
Bochenka
Bochenka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na Woli Duchackiej/Piaskach, przy ul. Bochenka, zaledwie 900 m od skrzyżowania ulic Nowosądeckiej i Witosa z Łużycką powstanie 5 – piętrowy budynek mieszkalno-usługowy. W tym 120 mieszkań i 4 lokale usługowe. W ofercie mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 24 do 84 m2. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub loggię. Wybudowany tradycyjną metodą budynek (konstrukcja żelbetowa, ściany ceramiczne) posiadać będzie trzy klatki schodowe – każda z nich wyposażona zostanie w cichobieżną windę. Na poziomie -1 zlokalizowany jest garaż podziemny z miejscami postojowymi a także komórkami lokatorskimi o zróżnicowanych powierzchniach od 2 do 12 m2.. Na parterze powstaną lokale usługowe, o powierzchni od 113 do 155 m.

Inwestycja Bochenka znajduje się na Podgórzu (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Bochenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bochenka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bochenka?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bochenka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2367 metrów od inwestycji Bochenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bochenka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bochenka znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 18 m, Przedszkole Publiczne Nasze Skarby Nr 1 w odległości 46 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 97 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bochenka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 29 m, Szpital Świętego Rafała w Krakowie w odległości 49 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 59 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bochenka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 28 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Bochenek, w odległości 37 m znajduje się Żabka, w odległości 172 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bochenka w odległości 31 m znajduje się boisko / kort, w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 149 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023