Banacha etap I

Oferta archiwalna

Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1010 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Banacha etap I

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Banacha to nowa inwestycja realizowana w Krakowie przez Activ Investment na Prądniku Białym w rejonie Górki Narodowej.

Docelowo będą to trzy budynki mieszkalne w których powstanie łącznie ponad 230 mieszkań. Inwestycja realizowana będzie etapami. W pierwszym etapie inwestycji znajdzie się łącznie 87 mieszkań.

W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 25,59 m² do 66,98 m². Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a te znajdujące się na parterze - zielone tarasy.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w IV kwartale 2015 r. a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2017 r.

Ceny już od 4900 zł/m².

Inwestycja Banacha etap I znajduje się na Prądniku Białym, ul. Banacha (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Banacha etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Banacha etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Banacha etap I?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Banacha etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Banacha etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banacha 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Banacha etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Banacha etap I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 270 m, Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 360 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 550 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Banacha etap I w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: