Apartamenty Pańska

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ogrodowa(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 262 m2
  Dom Development S.A.
 • Rezydencja Konrad(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 118 m2
  Mostostal S.A.
 • Wilcza 19(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Wilcza 19 (0.7 km od centrum Warszawy)
  Wilcza 19
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 156 m2
  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Teraz stać Cięna luksusowy apartamentw centrum Warszawy!Przekonaj się!Metraż:     43 – 157  mkw. wartości podglądowe – ostateczne powierzchnie są dostępne u dewelopera Wysokość kond. netto:     2,67 – 3,16 m Typ powierzchni dodatkowej:     loggia, taras, ogródek Metraż powierzchni dodatkowej:     2,35 – 16,86 mkw. Typ powierzchni magazynowej:     komórka lokatorska Garaż:     parking podziemny opcjonalnyOpis płatności garażu:     płatny dodatkowo: 34 500 – 49 200 zł Apartamenty Pańska znajdują się w znakomitym punkcie komunikacyjnym: •    450 metrów od stacji metra “Rondo Daszyńskiego” (centralny odcinek II linii metra) •    900 metrów od CH Złote Tarasy•    20 minut spacerem do Pałacu Kultury i NaukiNowoczesne apartamenty, posiadające podziemny garaż i zielone patio – to absolutnie unikalna oferta w tej lokalizacji. Apartamenty Pańska to kompleks dwóch nowoczesnych budynków, które doskonale wpisują się w charakter nowopowstającej pierzei ulic Pańskiej i Prostej. Na parterach budynków znajdują się prze¬stronne powierzchnie handlowe, a na pierw¬szym piętrze przestrzenie biurowe. Apartamenty Pańska to komfort i elegancja •    apartamenty do zamieszkania i na biuro (od 43 do 157 m2) •    zróżnicowane możliwoś¬ci aranżacyjne. W budynkach znajdują się zarówno lokale typu studio, jak i dwupokojowe, trzypokojowe oraz większe apartamenty •    prze¬szklone penthouse’y z malowniczym wido¬kiem na centrum Warszawy na ostatnich kondygnacjach  •    wysokość apartamentów do 3,1 m •    duże okna z drewna egzotycznego i aluminium•    zielone patio z całoroczną roślinnością•    okładzina z granitowych płyt na ścianach i posadzkach•    kamienne fontanny w każdym holu•    bezpieczeństwo: recepcja i monitoring 24h•    podziemny garaż •    niskie koszty utrzymaniaOsiedle jest gotowe i zamieszkane. Zapraszamy również do apartamentu pokazowego, ul. Pańska 98 lok. 3, II piętro.

Inwestycja Apartamenty Pańska znajduje się na Mirowie, ul. Pańska (1.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Pańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pańska pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 49200 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Pańska

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Pańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NORBLIN 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pańska znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 289 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 239 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 26 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Deesis s.c. Ośrodek rehabilitacji i medycyny naturalnej. Psychoterapia, tarot, w odległości 150 m znajduje się Apteka Na Siennej, w odległości 150 m znajduje się ABC Euroscience Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się mBank. Centrum finansowe, w odległości 50 m znajduje się parawan bistro - bistro75, w odległości 100 m znajduje się Bank Ochrony Środowiska S.A..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Arena. Klub Bilardowy , w odległości 200 m znajduje się Belle Allure Day SPA, w odległości 350 m znajduje się Saleta Fight Club.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie