Inwestycja przy ulicy Kadetów

Oferta archiwalna

Piła, ul. Kadetów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ulicy Kadetów

3 zdjęcia

Inwestycja przy ulicy Kadetów
Inwestycja przy ulicy Kadetów
Inwestycja przy ulicy Kadetów

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

Dach

Konstrukcję stropodachu stanowi ustrój krokwiowo- płatwiowy.

Elewacja

Ściana dwuwarstwowa docieplana styropianem, tynki zewnętrzne strukturalny. Cokoły pokryte tynkiem mozaikowym.

Stolarka okienna

Okna PCV pięciokomorowe, trzyszybowe na profilu stalowym systemowym. Szyby zespolone o współczynniku przenikania ciepła Uk ≤ 0,7 (W/m2K). Parapety zewnętrzne systemowe z blachy ocynkowanej, powlekanej. Wewnątrz lokali mieszkalnych montowane parapety PVC.

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe zewnętrzne - aluminiowe lub drewniane, systemowe z przeszkleniem szkłem bezpiecznym; zamek z elektroryglem i samozamykaczem

Balkony

Powierzchnie wykonane ze spadkiem i zabezpieczone przeciwwilgociowo. Balustrady konstrukcji stalowej, malowane proszkowo.

Ściany

Ściany zewnętrzne nadziemia PARTER: Wykonane z pustaków SILKA gr. 24 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm, wykończone tynkiem zewnętrznym strukturalnym. PIĘTRA: Wykonane z bloczków gazobetonowych Ytong gr. 24 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm, wykończone tynkiem zewnętrznym strukturalnym. Ściany wewnętrzne nadziemia murowane w systemie SILKA 24 cm ściany działowe murowane z pustaków YTONG 11,5 cm i 7,5 cm ściany między klatką schodową a pomieszczeniami - murowane z bloczków SILKA 24 cm tynki wewnętrzne maszynowe, nieszpachlowane

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc) : 37 miejsc parkingowych wykończonych polbrukiem znajduje się na terenie zamkniętym, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych, 29 miejsc postojowych na parkingu ogólnodostępnym od strony Podchorążych zagospodarowanie terenu zieleni.

Udogodnienia:

informacja u dewelopera.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

66 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowe od 29 m2 do 100 m2 w tym mieszkania dwupoziomowe

7 lokali usługowych od 30 do 60 m2

garaże indywidualne

Budynek z WINDAMI

osiedle ZAMKNIĘTE z bramą elektryczną na pilota (parking zamknięty)

oszczędny system grzewczy:

- ogrzewanie z MEC z logotermami - najnizsze zużycie

- budynek ocieplony

kablówka, telefon, Internet

bardzo spokojna okolica

blisko centrum

budujemy z materiałów najwyższej jakości

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Kadetów znajduje się w Pile, ul. Kadetów null (1.2 km od centrum Piły), została zrealizowana przez Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Kadetów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce w województwie wielkopolskim oraz siedziba powiatu pilskiego. Położona jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody ,,Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje wiele szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także kilka szkół wyższych oraz przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podchorążych/ PWSZ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Nr4 w odległości 210 m, Szkolenia BHP i PPOŻ MIR Mirosław Kulak w odległości 250 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Vermilion w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów w odległości 210 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Pile

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: