Inwestycja przy ulicy Kadetów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k.

pilski, Piła, ul. Kadetów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Inwestycja przy ulicy Kadetów

3 zdjęcia

Inwestycja przy ulicy Kadetów
Inwestycja przy ulicy Kadetów
Inwestycja przy ulicy Kadetów

Opis Inwestycji

66 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowe od 29 m2 do 100 m2 w tym mieszkania dwupoziomowe

7 lokali usługowych od 30 do 60 m2

garaże indywidualne

Budynek z WINDAMI

osiedle ZAMKNIĘTE z bramą elektryczną na pilota (parking zamknięty)

oszczędny system grzewczy:

- ogrzewanie z MEC z logotermami - najnizsze zużycie

- budynek ocieplony

kablówka, telefon, Internet

bardzo spokojna okolica

blisko centrum

budujemy z materiałów najwyższej jakości

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Kadetów znajduje się w Pile, ul. Kadetów (73.2 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Inwestycja przy ulicy Kadetów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:

Dach

Konstrukcję stropodachu stanowi ustrój krokwiowo- płatwiowy.

Elewacja

Ściana dwuwarstwowa docieplana styropianem, tynki zewnętrzne strukturalny. Cokoły pokryte tynkiem mozaikowym.

Stolarka okienna

Okna PCV pięciokomorowe, trzyszybowe na profilu stalowym systemowym. Szyby zespolone o współczynniku przenikania ciepła Uk ≤ 0,7 (W/m2K). Parapety zewnętrzne systemowe z blachy ocynkowanej, powlekanej. Wewnątrz lokali mieszkalnych montowane parapety PVC.

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe zewnętrzne - aluminiowe lub drewniane, systemowe z przeszkleniem szkłem bezpiecznym; zamek z elektroryglem i samozamykaczem

Balkony

Powierzchnie wykonane ze spadkiem i zabezpieczone przeciwwilgociowo. Balustrady konstrukcji stalowej, malowane proszkowo.

Ściany

Ściany zewnętrzne nadziemia PARTER: Wykonane z pustaków SILKA gr. 24 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm, wykończone tynkiem zewnętrznym strukturalnym. PIĘTRA: Wykonane z bloczków gazobetonowych Ytong gr. 24 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm, wykończone tynkiem zewnętrznym strukturalnym. Ściany wewnętrzne nadziemia murowane w systemie SILKA 24 cm ściany działowe murowane z pustaków YTONG 11,5 cm i 7,5 cm ściany między klatką schodową a pomieszczeniami - murowane z bloczków SILKA 24 cm tynki wewnętrzne maszynowe, nieszpachlowane

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (66 miejsc): 37 miejsc parkingowych wykończonych polbrukiem znajduje się na terenie zamkniętym, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych, 29 miejsc postojowych na parkingu ogólnodostępnym od strony Podchorążych zagospodarowanie terenu zieleni.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, a także siedziba powiatu Pilskiego. Położone na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody “Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje: 7 szkół podstawowych, 10 szkół ponadgimnazjalnych, 6 szkół wyższych oraz 17 przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podchorążych/ PWSZ.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Nr4 w odległości 210 m, Szkolenia BHP i PPOŻ MIR Mirosław Kulak w odległości 250 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Vermilion w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Atrium Kasztanowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ulicy Kadetów w odległości 210 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: