Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k. logo

Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Piła, Al. Wojska Polskiego 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Abita Developer Sp. z o. o. Sp. K. (poprzednio „Abita” spółka z o. o. Sp. K.) powstała, jako odrębny podmiot 26 stycznia 2012 r. i została utworzona w celu kontynuacji przeważającej części działalności, która prowadzona była uprzednio przez Abita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – dewelopera o wieloletnim doświadczeniu rynkowym (działającym od roku 2007). Od dnia utworzenia Spółka przejęła do realizacji część inwestycji, które realizowane były przez Abita sp. z o.o. Abita Developer Sp. z o. o. Sp. K. przejęła także w większości personel Abita spółka z o. o., co zapewniło jej możliwość kontynuowania przejętych inwestycji oraz korzystania z doświadczenia i wiedzy zespołu Abita sp. z o.o. przy kolejnych realizacjach. Obecnie Abita Developer Sp. z o. o. Sp. K. kontrolowana jest w całości przez część wspólników i członków zarządu poprzedniego komplementariusza, tj. Abita sp. z o.o.

Abita Sp. z o.o. od 2007 roku wybudowała:

Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami ul. Kadetów 6-10 w Pile

Budynek mieszkalny wielorodzinny, ul. Lotnicza 15-17 w Pile

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami przy Placu Pocztowym 24 w Trzciance.

Obecnie jako Abita Developer Sp. z o .o. Sp.K. zbliżamy się do terminu oddania naszej aktualnej inwestycji - budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i garażami zlokalizowanego przy ul. Kadetów 4a-c w Pile.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k. logo
Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k.
Piła, Al. Wojska Polskiego 16
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: