Zyndrama

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez 6B47 Poland

Ceny od: 10 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zyndrama dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
108 m2
4
4
108 m2
6
5
150 m2
7

Opis Inwestycji

Zyndrama

Zyndrama, nowa prestiżowa inwestycja typu waterfront na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Lokalizacja w zacisznej uliczce Zyndrama z Maszkowic, nad samym brzegiem Odry, nieopodal mostu Uniwersyteckiego, to miejsce idealne dla osób, którym zależy na życiu w centrum tętniącego energią miasta, a jednocześnie doceniających harmonię mieszkania z widokiem na rzekę.W inwestycji znajdziemy zarówno funkcjonalne mieszkania jedno i dwupokojowe jak i przestronnie zaprojektowane apartamenty oraz unikatowe penthouse’y o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych. Każde z nich posiada dogodny balkon lub loggię z widokiem na Odrę lub wewnętrzny dziedziniec.

Inwestycja Zyndrama znajduje się na Nadodrzu, ul. Zyndrama z Maszkowic 20 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera 6B47 Poland.

Inwestycja Zyndrama została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zyndrama pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 108 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 108 m2 w cenie od 1 079 100 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 150 m2 w cenie od 1 798 440 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 6B47 Poland przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Budynek został zaprojektowany według najnowszych europejskich standardów, zarówno jeśli chodzi o materiały budowlane, jak i wykończeniowe. Od wejścia przywita nas przestrzenne, wykonane z najwyższej klasy materiałów, stylowe lobby. Do każdej kondygnacji inwestycji docierać będzie cichobieżna, nowoczesna winda. Wykonawca zapewnia również wysokiej klasy drzwi i okna, które zapewnią odpowiednią akustykę oraz wygłuszenie dla jak największego komfortu i intymności w lokalach mieszkalnych. Odpowiednie doświetlenie każdego z mieszkań zapewnią przeszklenia, a także narożnikowe okna. Balkony, loggie i tarasy wykonane będą ze stylowego bezpiecznego szkła oraz konstrukcji stalowej. Znajdziemy w nich również szczelinowe oświetlenie LED. Na uwagę zasługuje też dwupoziomowy garaż podziemny, do którego wjedziemy dzięki hydraulicznej windzie samochodowej. Teren wokół inwestycji wzbogaci specjalnie zaprojektowana zieleń, a także elementy małej architektury. Swoje miejsce znajdą również, zewnętrzne miejsca parkingowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 108 do 150 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 079 100 do 1 798 440 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 000 do 12 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości 8 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Zyndrama

Zyndrama powstaje w bezpośrednim centrum miasta, choć w zacisznym bocznym zaułku, na jednej z licznych wysp Wrocławia — Kępie Mieszczańskiej. W ciągu kilku minut, spacerem dotrzemy stąd do Ratusza Wrocławskiego Rynku czy na Wyspę Słodową. Na śniadanie w centrum możemy udać się do Dzielnicy Czterech Świątyń lub bardziej kameralnie — do jednej z wielu klimatycznych restauracji Nadodrza, taki poranny spacer nie zajmie nam więcej niż 15 minut. Zyndrama to idealne miejsce również dla miłośników sportów wodnych, do najbliższej Mariny Topacz dotrzemy w ciągu 7 minut.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 650 metrów od inwestycji Zyndrama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl. SOLIDARNOŚCI (10538).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zyndrama znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 400m, Przedszkole Nr 97 w odległości 450m, Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 500 m znajduje się Pomorska. Apteka, w odległości 550 m znajduje się Pod Eskulapem.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się UW WYDZ. FIA BIBLIOTEKA INSTYTUTÓW FIZYKI, w odległości 300 m znajduje się Ulica Pomorska - Kraków w latach 1939–1956, w odległości 400 m znajduje się Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki, w odległości 250 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T., w odległości 600 m znajduje się Pomarański Arek. Szkoła latania.

Data publikacji: 21.10.2016

Data aktualizacji: 11.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie