Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Skotniki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Unruga, oferowane bezpośrednio przez

4 Pokoje Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Unruga

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

SkotnikiSkotniki

2 zdjęcia

Skotniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

O domach w inwestycji:

W skład inwestycji wchodzi 8 piętrowych domów jednorodzinnych. Każdy z nich to przestronny lokal, o powierzchni 145m2, gdzie parter został zaprojektowany tak, żeby sprostać codziennemu użytkowaniu całej rodziny, natomiast piętro tworzy wspaniałą przestrzeń wypoczynkową. Na całość składa się 5 pokoi, 2 łazienki, obszerny salon z aneksem kuchennym, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze.

O działkach:

Domy posadowione są na działkach o pow. 500 metrów, co gwarantuje wystarczającą przestrzeń do wypoczynku. Jak widać na wizualizacjach, do budynków dołączone zostaną wiaty, z wjazdem od frontu, które z powodzeniem będą chronić samochód przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Dodatkowe informacje:

Obecnie jesteśmy na etapie wstawiania okien (Okna wyjściowe na taras zostały zmienione na większe niż w projektowanym budynku, o szerokości 2,5 m w systemie HST.), rozprowadzenia elektryki i tynkowania. Niewątpliwym atutem jest rozprowadzenie ogrzewania podłogowego (w całym domu), rozprowadzenie i montaż rekuperacji oraz gotowa instalacja pod klimatyzację.

Inwestycja Skotniki znajduje się na Dębnikach, ul. Unruga (7.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez 4 Pokoje Sp. z o.o.

Inwestycja Skotniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Skotniki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 4 Pokoje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Unruga w Krakowie. Lokalizacja gwarantuje spokój, przy jednoczesnej bliskości wszystkich niezbędnych udogodnień. W pobliżu znajduje się między innymi Uroczysko Skotniki, czyli malownicza część Bielańsko- Tynieckiego Parku Krajobrazowego, oraz kilka fortów. Warto również podkreślić łatwy dojazd do autostrady A4.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skotniki?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skotniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 609 metrów od inwestycji Skotniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fort Winnica 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skotniki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skotniki znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w odległości 681 m, szkoła w odległości 737 m, szkoła w odległości 770 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skotniki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny w odległości 999 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skotniki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 898 m znajduje się Teresko, w odległości 908 m znajduje się Nasz Sklep "Lech".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skotniki w odległości 579 m znajduje się J&J Sport Center Kraków, w odległości 664 m znajduje się boisko / kort, w odległości 672 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023