Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

WAWA NOVUM SP. Z O.O. logo

WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Warszawa, ul. Ceramiczna 20 lok.U1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Historia firmy Novum sięga 1985 roku. Przez lata intensywnego rozwoju z niewielkiego zakładu rzemieślniczego powstała jedna z największych w regionie firm z branży budownictwa mieszkaniowego.

Dziś, Novum zatrudnia około 300 osób, wśród których znajdują się osoby o dużym doświadczeniu w branży budowlanej, a także wysoko wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna z uprawnieniami w różnych specjalnościach.

Spółka prowadzi działalność inwestycyjną na terenie całej Polski, jednak najsilniejszą pozycję zyskała w rejonie Warszawy oraz Kalisza. Do tej pory firma oddała do użytku ponad 3 000 mieszkań oraz kilkanaście obiektów użyteczności publicznej.

Zdając sobie sprawę z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa realizowanych prac, ciągłej poprawy organizacji pracy oraz stosowania najnowocześniejszych technologii, firma wprowadziła System Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-ENISO 9001:2001.

Wdrożony system bardzo szybko został pozytywnie zarekomendowany w branży budowlanej. Kapituła przy Krajowej Izbie Budownictwa już dwukrotnie przyznała Novum Sp. z o.o. „Certyfikat Dewelopera”.

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

WAWA NOVUM SP. Z O.O. logo
WAWA NOVUM SP. Z O.O.
Warszawa, ul. Ceramiczna 20 lok.U1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023