Osiedle Sokołowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sokołowska, oferowane bezpośrednio przez

WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Sokołowska 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Sokołowska

3 zdjęcia

Osiedle Sokołowska
Osiedle Sokołowska
Osiedle Sokołowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Stolarka okienna

okna i drzwi balkonowe z PCV z profili pięciokomorowych wyposażone w listwy wentylacyjne

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonych parametrach izolacyjności akustycznej

Ściany

ściany wewnętrzne i zewnętrzne przewidziano jako ściany murowane z pustaków ceramicznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej

Parapety wewnętrzne

z konglomeratu lub kamienia naturalnego

Instalacje

We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano niezbędne instalacje sanitarne (wody zimnej, wody ciepłej i cyrkulacyjnej, kanalizacji, c.o. – w tym grzejniki), elektrycznej (gniazd wtykowych, oświetleniowa, zasilania kuchenek elektrycznych, przeciwporażeniowa, dzwonkowa), telefoniczne i teletechniczne.

Wentylacja

mechaniczna wentylacja nawiewno – wywiewna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowo powstający budynek przy ulicy Sokołowskiej w sercu Woli to idealny wybór dla chcących zamieszkać w pobliży tętniącego życiem miasta, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego powrotu do domu w spokojnej okolicy.

Osiedle doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy, tuż przy planowanej na rok 2018 stacji Warszawa Moczydło będącej częścią nowo budowanej linii metra. W pobliżu dostępne tereny zielone i rekreacyjne, a także cała niezbędna infrastruktura.

Przedsięwzięcie zakłada budowę budynku o wysokości 9 kondygnacji naziemnych z dwupoziomową halą garażową zlokalizowaną w podziemiu. Z zewnątrz budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i elegancką elewacją. Wewnątrz natomiast znajdziemy 150 mieszkań o różnej wielkości oraz wnętrza wykończone szlachetnymi materiałami. Osiedle o podwyższonym standardzie idealnie wpisuje się w potrzeby zarówno rodzin z dziećmi – poszukujących dobrze rozplanowanej przestrzeni – jak i singli ceniących sobie połączenie estetyki i funkcjonalności.

Zakończenie budowy zaplanowano na koniec 2016 roku.

Inwestycja Osiedle Sokołowska znajduje się na Młynowie, ul. Sokołowska 11 (3.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Sokołowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sokołowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAWA NOVUM SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sokołowska?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sokołowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Sokołowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młynów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sokołowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sokołowska znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Lula w odległości 220 m, Przedszkole Lula w odległości 220 m, Niepubliczne Przedszkole Waldorfskie w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sokołowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sokołowska w odległości 120 m znajduje się Studio Figura, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: