Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. logo

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21
O nas
Kontakt

Informacje o nas

WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE S.A. jest najstarszą firmą tej wielkości w branży budowlanej na Warmii i Mazurach.

W okresie swojego istnienia firma przechodziła szereg reorganizacji. Od 1992 r. ma formę prawną spółki akcyjnej. Przez wszystkie te lata firma działała bez zakłóceń i zaowocowała bogatym dorobkiem wielu inwestycji zarówno w kraju, jaki i za granicą.

WPB S.A. zalicza się do jednej z większych organizacji gospodarczych na Warmii i Mazurach. Od 1994 r. jesteśmy grupą przedsiębiorstw, w której WPB S.A. ma pozycję wiodącą. W skład wchodzi spółka ogólnobudowlana i spółka o profilu produkcji pomocniczej - WPB „PREFABET” Olsztyn (konstrukcje stalowe, wyroby kowalsko-ślusarskie).

Spółka jest szeroko znana na krajowym rynku budowlanym jako dynamiczny wykonawca dużych inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych. Prestiżowe nagrody resortowe oraz liczne odznaczenia przyznane WPB S.A. są potwierdzeniem tej opinii.

Cieszy nas fakt, że dla wielu hasło "WPB" jest synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu w budownictwie. W chwili obecnej firma kładzie duży nacisk na rozwój działalności developerskiej i odnosi duże sukcesy na wymagającym rynku budownictwa mieszkaniowego.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie Inwestora. Począwszy od poszczególnych zakresów robót budowlanych, a skończywszy na obiektach „pod klucz”, łącznie z wykonaniem dokumentacji technicznej. Stosujemy nowoczesne technologie, zarówno przy wykonywaniu stanów surowych (np. konstrukcje szkieletowe, monolityczne, stalowe), jak i wykończeniowych (np. lekkie ścianki działowe, sufity podwieszone, podłogi drewniane, gres, terakota).

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. logo
Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.
Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 21
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: