Domy szeregowe przy ul. Kmicica

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWarmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

--------------------------------------WAKACYJNA PROMOCJA! NOWE NIŻSZE CENY!----------------------------------********************DOMY GOTOWE DO ZAMIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM************************Segment środkowy: 399 000,00 zł !Segmenty skrajne: 439 000,00 zł i 449 000,00 zł!Dom zrealizowany jest w technologii tradycyjnej w STANIE DEWELOPERSKIM, tj.:- wykonane są ścianki działowe pokryte tynkiem,- na podłodze wylewka,- rozprowadzone są wszystkie instalacje:1) przyłącze wodociągowe wprowadzone do budynku i zakończone zestawem podlicznikowym,2) przyłącze kanalizacji sanitarnej wprowadzone do budynku i zakończone podejściami do pionów,3) instalacja WOD-KAN - rozprowadzona, bez urządzeń odbiorczych,4) instalacja gazowa doprowadzona do budynku i zakończona kurkiem odcinającym,5) instalacja C.O. – kompletna, rozprowadzona wewnątrz, zakończona grzejnikamiWŁĄCZNIE Z MONTAŻEM PIECA GAZOWEGO C.O.,6) instalacja elektryczna - rozprowadzona - bez opraw oświetleniowych (punkty oświetleniowe zakończone kostką), gniazda kompletne (plastikowe w kolorze białym),- działka jest ogrodzona,- dojścia i dojazdy wykonane z polbruku.Powierzchnia segmentu środkowego wynosi 115,00 m2 + wiata garażowa na dwa samochody o pow. 28,79 m2.Domy usytuowane są na działkach o pow. od 303 m2 do 334 m2.W przypadku segmentów skrajnych powierzchnia domu wynosi:- segment nr 1: 121,60 m2 + garaż 34,14 m2; pow. działki 483 m2,- segmenr nr 9: 119,16 m2 + garaż 34,14 m2; pow. działki 499 m2.Docelowo osiedle będzie składało się z 24 domków z zabudowie szeregowej.Budynek posiada dwa poziomy użytkowe w tym : parter i piętro. Na parterze przewidziano otwarty salon z otwartą kuchnia i jadalnią oraz wc. Na piętrze trzy sypialnie w tym jedna z garderobą, łazienka i taras o pow. 12,70 m2.W rozkładzie domu zastosowano bardzo funkcyjne, bezpośrednie przejście z garażu do ogrodu bez konieczności przejścia przez salon!

Inwestycja Domy szeregowe przy ul. Kmicica znajduje się w Olsztynie, ul. Kmicica (6.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A..

Inwestycja Domy szeregowe przy ul. Kmicica została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sokola.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy szeregowe przy ul. Kmicica w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.10.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie