Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

TBB Sp. z o.o. Sp. K. logo

TBB Sp. z o.o. Sp. K.

Inowrocław, ul. Poznańska 6b/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

TBB S.C. jest firmą powstałą dla realizacji działalności deweloperskiej polegającej na nabywaniu atrakcyjnych nieruchomości, budowaniu obiektów mieszkalnych i sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu, aż do przekazania gotowych obiektów mieszkaniowych. Jesteśmy w posiadaniu kilku nieruchomości w Inowrocławiu i okolicach Inowrocławia na których będziemy realizować obiekty mieszkalne.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać oczekiwaniom i wysokim wymaganiom Klientów. Chcemy realizować nasze inwestycjie w najlepszych lokalizacjach. Inwestycje planujemy z dużą starannością. Projekty przedsięwzieć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmą budowlanym, nad którymi pieczę sprawuje wielopoziomowy nadzór wykonawczy i inwestorski

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

TBB Sp. z o.o. Sp. K. logo
TBB Sp. z o.o. Sp. K.
Inowrocław, ul. Poznańska 6b/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023