Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sosnowa Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skowieszyńska, oferowane bezpośrednio przez

TBB Sp. z o.o. Sp. K.

Puławy, ul. Skowieszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sosnowa ResidenceSosnowa Residence

5 zdjęć

Sosnowa Residence
Sosnowa Residence
Sosnowa Residence
Sosnowa Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 253 do 273 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Sosnowa Residence to unikatowy i ekskluzywny kompleks mieszkaniowy powstający przy zbiegu ulic Sosnowej i Skowieszyńskiej w Puławach, który oferuje swoim przyszłym mieszkańcom najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz bezpośrednie sąsiedztwo przyrody.

Rezydencję tworzy pięć eleganckich i nowoczesnych trzypiętrowych budynków, z apartamentami od 32 do 108 m ². Cała inwestycja podzielona jest na dwa etapy. Realizacja I etapu obejmuje budowę pierwszych dwóch budynków- A i B w terminie wrzesień 2019- czerwiec 2021 r. Zakończenie realizacji II etapu inwestycji – budynków C,D,E – planowane jest na rok 2023.

Apartamenty zostały wyposażone w przestronne tarasy, balkony lub przeszklone werandy, niektóre posiadają podwójne łazienki i specjalnie zaprojektowane garderoby. Dodatkowo mieszkania na parterze mają przytulne ogródki, które doskonale nadają się na wypoczynek po całym dniu pracy.

Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli swobodę parkowania dzięki miejscom wygospodarowanym w podziemnym garażu oraz stanowiskom parkingowym na zewnątrz. W trosce o ekologię i domowy budżet przyszłych mieszkańców Osiedle Sosnowa Residence wykorzystuje ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej, zapewniające bezpieczne i wygodne ogrzewanie mieszkań.

Wszystkie budynki posiadają komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Z myślą, o jak największej wygodzie mieszkańców, przewidziano cichobieżne nowoczesne windy. Na terenie osiedla znajdować się będą: aleje spacerowe, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także plenerowa siłownia i specjalna strefa do grillowania dla mieszkańców. Zacisza osiedla strzec będzie ściana lasu, a jego teren zostanie ogrodzony i zamknięty. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy również dodatkowe udogodnienia w formie pomieszczeń do przechowywania wózków i rowerów, które znajdują się na parterze w każdej klatce.

Rezydencja zaprojektowana została tak, aby zapewnić funkcjonalność, kameralność i odpowiedni komfort życia. Eleganckie wykończenie, dbałość o detale architektoniczne, wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania czynią naszą inwestycję idealnym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących luksus, wysoki standard życia oraz jakość.

Teren inwestycji znajduje się w niezwykle przyrodniczo atrakcyjnym miejscu Puław. Osiedle z trzech stron otoczone jest lasem, a naturalne sąsiedztwo drzew zapewni spokój i wyjątkowy klimat mieszkańcom.

To unikatowe miejsce gwarantuje mieszkańcom, możliwość korzystania z walorów rekreacyjnych lasu i zachęca do uprawiania wielu forma aktywności ruchowej – jazdy na rowerze, spacerowania czy uprawiania nordic walkingu.

Jednocześnie, teren na którym powstaje Sosnowa Residence jest doskonale skomunikowany z miastem. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ścisłego centrum Puław, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, licznych szkół i przedszkoli.

Sosnowa Residence – prestiż i komfort dla Ciebie i Twojej rodziny !

Inwestycja Sosnowa Residence znajduje się w Puławach, ul. Skowieszyńska (1.2 km od centrum Puław), została zrealizowana przez TBB Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Sosnowa Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sosnowa Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TBB Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sosnowa Residence?

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sosnowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 29 metrów od inwestycji Sosnowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skowieszyńska/Sosnowa 631.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sosnowa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sosnowa Residence znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Misie Tulisie w odległości 419 m, Miejskie Przedszkole nr 2 w odległości 461 m, przedszkole w odległości 489 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sosnowa Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii i Diagnozy w odległości 682 m, Internus w odległości 786 m, Niwa-Med w odległości 797 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sosnowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 37 m znajduje się Żabka, w odległości 501 m znajduje się Gama Mini, w odległości 648 m znajduje się Stokrotka Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sosnowa Residence w odległości 479 m znajduje się basen, w odległości 582 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 612 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.01.2020
Data aktualizacji: 21.03.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023