PPHU Chmura logo

PPHU Chmura

dolnośląskie, Powstańców 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą budowlaną o dużym doświadczeniu zdobywanym dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami z kraju i z zagranicy, działającą w branży budowlanej od 1990 roku. Od początku swej działalności dynamicznie dążymy do rozwoju naszej firmy zgodnie z postępem techniki i technologii budowlanych. Dopasowujemy się do potrzeb rynku i Klienta.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której kwalifikacje zawodowe są systematycznie podnoszone poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową obsługę budownictwa.

Świadczymy usługi w zakresie:

- kompleksowe wznoszenie budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych od fundamentów pod klucz

- budowa hal produkcyjnych

- docieplenia budynków

- układanie glazury i roboty wykończeniowe

- montaż drzwi i okien

- więźby dachowe

Proponujemy również doradztwo techniczne w ramach zastosowanych technologii i użytych materiałów.

Oferta zawiera pakiet usług dotyczących małych i dużych przedsiębiorstw.

Jedną z większych inwestycji jaką nasza firma prowadziła od jej początku jest budowa Centrum Ogrodniczego “ROL-PEST” w Ostaszewie koło Torunia. Dzięki rzetelnej i solidnej pracy obiekt został ogłoszony “OBIEKTEM ROKU” województwa kujawsko-pomorskiego.

Firma współpracuje od dłuższego czasu między innymi z Zakładem Produkcyjnym “ZEBRA”, na rzecz którego prowadzimy inwestycje polegające na rozbudowie i modernizacji zakładu, w chwili obecnej wznosimy nową halę produkcyjną, oraz z przedsiębiorstwem wielobranżowym DZT BUILDING Sp. z o.o. dla której powstał kompleks kotłowni między innymi w Lądku Zdroju, Nowej Rudzie, Strzegomiu i Żarowie.

Bazując na doświadczeniu i fachowości firma proponuje wysoką jakość usług. Zlecone prace wykonane są minimalnie krótko, a maksymalnie dobrze, czego dowodem jest długa i owocna współpraca, która poparta jest referencjami naszych zleceniodawców.

Największym sukcesem firmy jest satysfakcja Klientów ze współpracy co motywuje do podnoszenia usług na jeszcze wyższy poziom.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

PPHU Chmura logo
PPHU Chmura
dolnośląskie, Powstańców 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: