Osiedle Oliwka 1

Oferta archiwalna

Jaworzyna Śląska, ul. Powstańców 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Oliwka 1

7 zdjęć

Osiedle Oliwka 1
Osiedle Oliwka 1
Osiedle Oliwka 1
Osiedle Oliwka 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Oliwka to bardzo dobre miejsce dla wszystkich szukających doskonałej jakości życia. Lokalizacja naszego osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzeb mieszkańców związanych z codziennym funkcjonowaniem i egzystowaniem. Nowoczesna zabudowa nadała temu miejscu wyśmienitą atmosferę pokazując jednocześnie spokojne obrzeża Jaworzyny Śląskiej. Wysokiej jakości materiały użyte podczas budowy zapewnią komfort na wiele lat.

Osiedle znajduje się w odległości zaledwie pięciu minut od obwodnicy Świdnicy co sprawia, że jest łatwy dostęp zarówno w kierunki Świdnicy, Wrocławia, Żarowa jak i Wałbrzycha.

Zamknięte osiedle złożone z ośmiu segmentów zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie segmenty są takie same poza zewnętrznymi.

Planowany koniec budowy to pierwszy kwartał 2014 roku.

Dzięki doświadczeniu na rynku krajowym oraz zagranicznym potrafimy dostosować się do potrzeb rynku, a także zaspokajać potrzeby Klientów. Założeniem właściciela firmy jest dynamiczny rozwój w branży nieruchomości. W najbliższym czasie planowane są kolejne inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

Inwestycja Osiedle Oliwka 1 znajduje się w Jaworzynie Śląskiej, ul. Powstańców 9 (5.1 km od Świdnicy), została zrealizowana przez PPHU Chmura.

Inwestycja Osiedle Oliwka 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oliwka 1 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PPHU Chmura nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oliwka 1 w odległości 350 m znajduje się Orlik, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: