Metalurg logo

Metalurg

Częstochowa, ul. Nowowiejskiego 22
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej “Metalurg” od 1999 roku. Biuro prowadzone jest przez pośredników związanych z rynkiem nieruchomości od ponad dwudziestu lat. Posiadamy Licencje Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami o nr 2648 i 2660.

W szczególności zajmujemy się sprzedażą  nieruchomości – mieszkań  na rynku pierwotnym w  Spółdzielni Mieszkaniowej “Metalurg”.

Zakres usług Biura obejmuje   pełny wachlarz usług związanych ze sprzedażą , zakupem , wynajmem  nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

Na lokalnym rynku bezpośrednio współpracujemy z jedenastoma wiodącymi biurami nieruchomości pod nazwą Częstochowska Giełda Nieruchomości. Codziennie  uaktualniamy bazę danych nieruchomości przeznaczonych do obrotu na rynku wtórnym.Nowe inwestycje (mieszkania),rynek wtórny,sprzedaż,wynajem.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Metalurg logo
Metalurg
Częstochowa, ul. Nowowiejskiego 22
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: