Wierzbowa 11

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMetalurg

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Gardenia(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Gajowa (3.6 km od centrum Częstochowy)
  Osiedle Gardenia
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 41 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Gamma Developer Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek już oddany, miejsca postojowe pod budynkiem, dwie klatki, w każdej klatce winda, działająca z poziomu miejsc postojowych, blisko przystanki tramwaj, autobus miejski, centrum Handlowe Jagielończycy, centrum Handlowe Simply, czynsz 3,47 zł/m/kw, centralne płatne w sezonie grzewczym wrzesień- kwiecień 3,40 zł/m/kw do rozliczenia, zaliczka na ciepłą wodę 40 zł/os, zimna woda 16 zł/osWyposażenie mieszkania :- tynki wewnętrzne gipsowe- podłoża- drzwi zewnętrzne anty-włamaniowe- okna PCV- parapety- instalacje wewnętrzne: wod-kan, c.c.w.,c.o., elektryczna, telefoniczna, telewizyjna w 2 pokojach, internetowa, domofonowa.- podejścia dopływowe i odpływowe do pralki automatycznej- opomiarowanie: wodomierz na zimna wodę i ciepłą wodę,  zawory z głowicą termostatyczną typu “DANFOS”- łączniki jedno i dwubiegunowe ( wyłączniki i przełączniki )- gniazda wtykowe zwykłe i bryzgoszczelne- gniazdo telefoniczna- gniazdo internetowe- gniazdo TV- dzwonek- unifon

Inwestycja Wierzbowa 11 znajduje się w Częstochowie, ul. Wierzbowa 11 (3.7 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera Metalurg.

Inwestycja Wierzbowa 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wierzbowa 11 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Metalurg nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wierzbowa 11

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wierzbowa 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Wierzbowa 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzozowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wierzbowa 11 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 20 w odległości 210 m, Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wierzbowa 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Bazarek, w odległości 230 m znajduje się Centrum Handlowe Jagiellończycy, w odległości 240 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wierzbowa 11 w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.02.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie