LPS Invest logo

LPS Invest

Sulejówek, ul. Trakt Brzeski 86B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

„LPS Invest" powstała w wyniku wieloletniej współpracy dwóch dużych firm PLANO oraz ESBUD INVEST Sp. z.o.o, które mają wieloletnie doświadczenie na rynku projektowania wykonawstwa i deweloperskim. Działając wspólnie jak można atrakcyjnie, solidnie oraz funkcjonalnie projektować i wybudować budynki mieszkalne. Wykorzystując naszą wspólną wiedzę postanowiliśmy bardziej zaangażować się w naszą dotychczasową działalność i rozpoczynamy kolejne inwestycje budowlane. W najbliższym czasie rozpoczniemy realizację nowego budynku mieszkalnego w Warszawie dzielnicy Rembertów.

Nasze bogate doświadczenie daje nam możliwość wdrożenia najlepszych technologii w projektowaniu i budowaniu mieszkań, a skuteczność naszych pracowników umożliwia szybką i rzetelną realizację każdego projektu.

Realizujemy nasze inwestycje z jak najlepszą precyzją i w jak najbardziej przystępnych cenach, a to wszystko z myślą o naszych przyszłych klientach.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

LPS Invest logo
LPS Invest
Sulejówek, ul. Trakt Brzeski 86B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: