Renesansowa 4/6

Mieszkania na sprzedaż ul. Renesansowa, oferowane bezpośrednio przez

LPS Invest

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa 4

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Renesansowa 4/6

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejska sieć ciepłownicza VEOLIA

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (9): 1,78-3,65 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc) : platforma, do każdego mieszkania pow. 40 m2, obowiązkowa platforma postojowa dla dwóch aut

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Renesansowa 4/6 to znakomicie zlokalizowany na skraju Chomiczówki i Starych Bielan kameralny apartamentowiec, a w nim 12 lokali mieszkalnych i lokal użytkowy na parterze. W pobliżu znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do życia codziennego, parki, szkoły, przychodnie, sklepy jak i restauracje, a przede wszystkim komunikację miejską w tym przystanek tramwajowy, autobusowy i niecałe 1,5 kilometra do najbliższej stacji metra.

Renesansowa 4/6 jest apartamentowcem o podwyższonym standardzie wykończenia, znajdziecie w nim Państwo tak samo świetnie zlokalizowane kawalerki jak i piękne przestronne apartamenty w tym dwupoziomowe na ostatnich kondygnacjach.

Inwestycja Renesansowa 4/6 znajduje się na Chomiczówce, ul. Renesansowa 4 (7.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez LPS Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Renesansowa 4/6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LPS Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich 1,78-3,65 m2.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Renesansowa 4/6?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Renesansowa 4/6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1060 metrów od inwestycji Renesansowa 4/6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Bielany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Renesansowa 4/6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Renesansowa 4/6 znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w odległości 110 m, szkoła w odległości 120 m, CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Renesansowa 4/6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Renesansowa w odległości 20 m, For Dental w odległości 60 m, Poradnia Żeromskiego w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Renesansowa 4/6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Green, w odległości 130 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Renesansowa 4/6 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 20.03.2023
Data aktualizacji: 29.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: