Invest - Bud Sp. z o. o. logo

Invest - Bud Sp. z o. o.

leszczyński, Kąkolewo, ul. Gruszkowa 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma budowlana INVEST-BUD  to rodzinna firma z wieloletnią tradycją powstała w 2005 ale jej początki są znacznie wcześniejsze i sięgają roku 1984.

W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty ogólnobudowlane i remontowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło na rozszerzenie działalności wzbogacając ją w ofertę budowy i sprzedaży domów i mieszkań. Firma zrealizowała szereg inwestycji dla inwestorów prywatnych: magazyny, hale, domy.

Przedmiotem naszej oferty są usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-przemysłowych, a także sprzedaż domów i mieszkań. Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Invest - Bud Sp. z o. o. logo
Invest - Bud Sp. z o. o.
leszczyński, Kąkolewo, ul. Gruszkowa 7
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: