Genfer Homes Sp. z o.o. logo

Genfer Homes Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, ul. Królewska 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Całość udziałów firmy należy do norweskiej grupy kapitałowej. Trzynaście lat temu, jej właściciel rozpoczął działalność w Polsce od stworzenia  sieci hoteli Qubus – obecnie jednej z największych sieci hotelowych w kraju.

Grupa GENFER rozwija swoją działalność w branży budowlanej zarówno w Polsce, jak i na terenie Norwegii – gdzie jako pierwsza firma polska uzyskała certyfikat generalnego wykonawcy. Do chwili obecnej, na terenie Norwegii ukończona została budowa około 250 apartamentów.

GENFER zatrudnia ponad tysiąc osób, które skutecznie pracują na jej sukces. Jako utworzona w 2003 w Szczecinie spółka Genfer Lloyd firma zaangażowana jest również w prace w przemyśle stoczniowym i offshore.

Portfolio grupy obejmuje projekty deweloperskie zrealizowane na terenie Polski i Norwegii. Inwestycje cechuje  nowoczesna technologia oraz ciekawe i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczno – architektoniczne.

Do atrakcyjności naszej oferty przyczyniają się atrakcyjne lokalizacje oraz wysoki standard wykończenia nieruchomości. Dodatkowo, przynależność Genfer Homes do PZFD oraz stosowanie się do kodeksu dobrych praktyk developerskich daje naszym międzynarodowym i wymagającym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia, że z zaufaniem powierzają nam swoje środki finansowe.

W roku 2006 firma Grupa GENFER otrzymała wyróżnienie “Fairplay“  przyznawane przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą za przestrzeganie reguł etyki w kontaktach biznesowych, oraz Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecina w kategorii “duże przedsiębiorstwo”.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Genfer Homes Sp. z o.o. logo
Genfer Homes Sp. z o.o.
Warszawa, Śródmieście, ul. Królewska 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: