Casa Marina

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGenfer Homes Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 280 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sun Towers(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wyspiańskiego (47 km od Szczecina)
  Ceny od: 8 481 brutto/m2
  Sun Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 141
  Powierzchnia: 29 - 188 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Seaside Garden(1.1 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Kornela Ujejskiego (47.8 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 500 brutto/m2
  Seaside Garden
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 30 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Navigator Świnoujście(1.1 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wybrzeże Władysława IV 6 (45.9 km od Szczecina)
  Navigator Świnoujście
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 71
  Powierzchnia: 25 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Kurort i uzdrowisko zarazem. Modne miejsce w pobliżu Parku Zdrojowego, portu jachtowego i Wolińskiego Parku Narodowego. Tylko 150 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży w Polsce. Na takim kursie znajdzie się kompleks ekskluzywnych apartamentów przy ul. Cieszkowskiego 3 i 4 w Świnoujściu. Elegancko wykończone budynki będą pięciokondygnacyjną zabudową z podziemnymi parkingami i pomieszczeniami rekreacyjnymi. Wszystkie apartamenty będą posiadały przestronne balkony.Dzięki znajdującym się w regionie unikatowym, bogatym złożom wód leczniczych i borowin, a także specyficznemu morskiemu klimatowi, Świnoujście uznawane jest za jedno z najważniejszych uzdrowisk polskiego wybrzeża. Lokalizacja inwestycji niewątpliwie wyróżnia projekt. Tylko 150 m od słynącej z piękna, najszerszej i czystej plaży (odznaczonej dwukrotnie wyróżnieniem “Błękitna Flaga”).Świnoujście to raj dla osób uwielbiających sporty wodne. Skutery, surfing, żaglówki, motorówki – pasjonaci fal i wiatru znajdą tutaj świetne warunki do uprawiania każdego z tych sportów. Dodatkową atrakcją miejscowości jest przeprawa morska – terminal promów zapewniający stałe połączenie z Szwecją i Danią.Tylko minuta drogi dzieli mieszkańców od pięknego parku krajobrazowego. Znajdą oni w nim 17 kilometrów alejek i ścieżek rowerowych oraz piękne widoki. W Parku Zdrojowym rosną rzadkie okazy roślinności śródziemnomorskiej wraz z starodrzewiem liczącym 150 lat.Tylko 15 minut jazdy samochodem od Świnoujścia znajduje się Klub Golfowy Baltic Amber. Posiada on m.in. pole golfowe klasy mistrzowskiej “Amber” z 18 dołkami Par 72, 9 – dołkowe pole golfowe “Baltic” Par 28 i pole treningowe. Regularnie odbywają się tutaj turnieje golfowe – również w randze Mistrzostw Polski.

Inwestycja Casa Marina znajduje się w Świnoujściu, ul. Cieszkowskiego 3 (47 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Genfer Homes Sp. z o.o..

Inwestycja Casa Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Casa Marina pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Genfer Homes Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 51 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Casa Marina

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Casa Marina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Casa Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trentowskiego/Orzeszkowej.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Casa Marina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Casa Marina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Marina w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie