Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Fadbet S.A. logo

Fadbet S.A.

Białystok, 42 Pułku Piechoty 46
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zarząd Spółki FADBET S.A.:

Prezes Zarządu – mgr inż. Bogdan Jan Kuligowski

V-ce Prezes Zarządu – mgr inż. Zbigniew Żółtko

Strona FADBET S.A.: www.fadbet.com.pl – mieszkania, domy, remonty, sprzedaż materiałów budowlanych, działalność deweloperska. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno – techniczną oraz doświadczonymi specjalistami do wykonywania robót budowlanych i instalacyjnych w kraju i zagranicą. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi podwykonawcami robót instalacji sanitarnych, elektrycznych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i drogowych oraz producentami materiałów i urządzeń. FADBET S.A. posiada własną siedzibę w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 46. Mieszczą się tu biura Zarządu, baza inżynieryjno – techniczna, magazyny, stolarnia.

Wszystkie zrealizowane inwestycje FADBET S.A. wykonał terminowo i otrzymał wysokie oceny wykonanych prac od Inwestorów i Użytkowników.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Fadbet S.A. logo
Fadbet S.A.
Białystok, 42 Pułku Piechoty 46
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023