42 Pułku Pietchoty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Fadbet S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 587 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Rezydencja Słonimska 24 (1,4 km dalej)

Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 znajduje się w Białymstoku, ul. Słonimska 24 (0,8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rydzewski Development. Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 79 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 47 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Białystok, ul. Słonimska 24 (0,8 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 4 950 zł/m2

Inwestycja polecana

Rezydencja Słonimska 24
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 47 - 94 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Rydzewski Development
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Wygoda (2,1 km dalej)

Inwestycja Nowa Wygoda znajduje się w Białymstoku, ul. 42 Pułku Piechoty (3,8 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.. Inwestycja Nowa Wygoda jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 32 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty (3,8 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 5 299 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa Wygoda
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 91
 • Powierzchnia: 32 - 74 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Plażowa (2,6 km dalej)

Inwestycja Osiedle Plażowa znajduje się w Białymstoku, ul. Plażowa (3,4 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Plażowa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 140 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Białystok, ul. Plażowa (3,4 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 4 498 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Plażowa
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 153
 • Powierzchnia: 37 - 66 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Budynek mieszkalno - usługowy przy ul. 42 Pułku Piechoty. Bryłę budynku, stworzoną z czterech kondygnacji na planie litery U, ukształtowano tak by elewacje były równoległe do otaczających teren działek i ulicy 27 Lipca. Na parterze usytuowano lokale usługowe a mieszkania na I, II i III piętrze.W podziemiu zlokalizowano parking podziemny o 72 miejscach postojowych, który jest pomieszczeniem wspólnym przeznaczonym dla wszystkich mieszkańców i właścicieli lokali użytkowych.

Główne wejście do budynku umieszczone od strony dziedzińca. Wjazdy na powierzchnię działki, jaki i do parkingów podziemnych odbywać się będzie projektowanymi zjazdami z ulicy 27 Lipca. Parking podziemny połączony jest z częścią mieszkalną klatkami schodowymi i windami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

Inwestycja 42 Pułku Pietchoty znajduje się w Białymstoku, ul. 42 Pułku Piechoty (2,1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Fadbet S.A..

Inwestycja 42 Pułku Pietchoty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 42 Pułku Pietchoty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fadbet S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji 42 Pułku Pietchoty

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych. W odległości 450 metrów od inwestycji 42 Pułku Pietchoty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KAPRALSKA, Pusta (482).

Data publikacji: 24 lutego 2014 13:46

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:12

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet