BWJ Nieruchomości Sp. z o.o. logo

BWJ Nieruchomości Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Toruńska 109
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasze priorytety

Zależy nam na zagwarantowaniu Państwu poczucia komfortu i satysfakcji z faktu posiadania wybudowanych przez nas mieszkań. Chcemy podnieść Państwa standard życia poprzez zapewnienie najwyższej jakości, funkcjonalności i nowoczesności oferowanych przez nas mieszkań przy jednoczesnym przystępnie skalkulowanym poziomie cenowym.

Misja firmy

Zdajemy sobie sprawę z wysokich oczekiwań naszych klientów. Starając się im sprostać wybieramy dla Państwa najlepsze lokalizacje i stawiamy zdecydowanie na budowę kameralnych budynków oferujących niewielką ilość apartamentów zapewniających komfort, prestiż i bezpieczeństwo. Nasze projekty powstają we współpracy z czołowymi architektami i inżynierami, pod nadzorem nie tylko inwestorskim ale i bankowym co w efekcie daje nieszablonowo prezentujące się obiekty ale i zapewnia bezpieczeństwo dla Państwa finansów.

Warunki zakupu:

Nasze umowy są profesjonalnie i przejrzyście sporządzone oraz nie zawierają niedozwolonych klauzul czy też kruczków prawniczych!

– umowa rezerwacyjna – umowa rezerwuje na wyłączność naszego Klienta wybrane przez Niego mieszkanie do czasu podpisania umowy deweloperskiej.

– umowa deweloperska – umowa notarialna określające warunki i terminy wybudowania mieszkania oraz warunki i harmonogram płatności za mieszkanie. Załącznikami do tej umowy są m.in. prospekt informacyjny, rzut mieszkania, standard jego wykonania itd.

– umowa sprzedaży mieszkania – umowa notarialna przeniesienia własności mieszkania na Klienta. Umowa ta zostaje zawarta po podpisaniu protokołu odbioru mieszkania oraz wpłaceniu wszystkich należności ustalonych w umowie deweloperskiej. Po podpisaniu umowy sprzedaży następuje odbiór kluczy i wydanie mieszkania.

Standardy firmy:

– doskonałe lokalizacje

– kameralne budynki

– nowoczesna architektura

– specjalistyczne wykonawstwo

– profesjonalizm w działaniu

– bezpieczeństwo inwestycji

– uczciwość transakcji

– pewności realizacji inwestycji i czasu jej zakończenia

– gwarancja jakości i standardu nieruchomości

– nowoczesne rozwiązania i technologie

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

BWJ Nieruchomości Sp. z o.o. logo
BWJ Nieruchomości Sp. z o.o.
Bydgoszcz, ul. Toruńska 109
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: