Na Cichej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez

BWJ Nieruchomości Sp. z o.o.

bydgoski, Osielsko, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Na CichejNa Cichej

8 zdjęć

Na Cichej
Na Cichej
Na Cichej
Na Cichej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Garaże – posadzka betonowa wzmocniona włóknami malowana przeciwpyłowo, sufity i ściany tynk cementowo-wapienny bez malowania i szpachlowania, brama segmentowa otwierana na pilota, Schody wewnętrzne – betonowe, Ogrodzenie – panelowe na całości terenu plus niższe, rozdzielające poszczególne ogródki, brama wjazdowa otwierana pilotem, Drogi, chodniki, podjazdy – z kostki brukowej, Ogródek – wyrównane podłoże piaskowe, bez nasadzeń.

Dach

Dach o konstrukcji drewnianej, spadzisty, pokryty blachą,

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe – PCV o współczynniku przenikania ciepła U<0,9 W/m2xK, minimum pięciokomorowa z pakietem trójszybowym z ciepłymi parapetami i progami, na parterze rolety sterowane pilotem,

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe – antywłamaniowe w klasie odporności na włamanie minimum RC2 Stolarka drzwiowa wewnętrzna – pozostawienie otworów drzwiowych do montażu stolarki

Balkony

Balkon – posadzka betonowa, balustrada Taras – przygotowane podłoże w formie ubitego piasku

Posadzka

Wykończenie podłóg – wylewki betonowe zatarte na gładko, na jednym poziomie na całości

Ściany

Wykończenie ścian wewnętrznych – tynki gipsowe bez szpachlowania i malowania, łazienki – tynki cementowo-wapienne wykończone na „ostro”, Ściany zewnętrzne - z bloczków silikatowych oraz gazobetonowych ocieplone styropianem gr.20 cm, pokryte tynkiem zewnętrznym

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne – blacha ocynkowana lub powlekana

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne – z konglomeratu mineralno-żywicznego

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Na Cichej w Osielsku

to nowa inwestycja BWJ Nieruchomości realizowana w Osielsku. Osiedle obejmuje 20 apartamentów o powierzchni 108 m2 każdy. W pierwszym etapie planowane jest 10 apartamentów.

Osielsko pod Bydgoszczą, to gmina, która od lat przyciąga jak magnes szukających bezpieczeństwa i wygody. Miejscowość położona jest w niewielkiej odległości i z doskonałym dojazdem do centrum Bydgoszczy, możecie cieszyć się ciszą i spokojem.

Zamieszkanie w apartamencie na Cichej daje jeszcze dodatkowe korzyści - wszelkie udogodnienia mieszkania oraz własny ogród!

W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudujemy 10 apartamentów. Każdy apartament ma swój indywidualny garaż. Teren wzbogacimy nasadzeniami i elementami małej architektury. Cała posesja będzie oświetlona, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Apartamenty na Cichej to idealna propozycja dla młodych małżeństw, rodzin i seniorów

Inwestycja Na Cichej znajduje się w Osielsku, ul. Cicha (2.3 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez BWJ Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Na Cichej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Na Cichej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BWJ Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Cichej?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Cichej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 308 metrów od inwestycji Na Cichej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Gwiaździsta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Cichej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Cichej znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Osielsku w odległości 566 m, szkoła w odległości 649 m, szkoła w odległości 653 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Cichej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 273 m, Centrum Optyczno Okulistyczne w odległości 629 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Cichej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 329 m znajduje się Żabka, w odległości 630 m znajduje się Prosiaczek, w odległości 637 m znajduje się Cukiernia Sowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Cichej w odległości 574 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 655 m znajduje się boisko / kort, w odległości 669 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.10.2020
Data aktualizacji: 16.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: