ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. logo

ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Wyjątkowy dom to dla nas cel nadrzędny

Własny dom to dla każdego miejsce jedyne i wyjątkowe. Zapewne jest tak dlatego, że często bywa odbiciem dążeń, marzeń i pragnień. To nie tylko przestrzeń dzielona z najbliższymi osobami, ale przede wszystkim taka, w której chcemy się czuć wygodnie i bezpiecznie. Będąc firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej zapewniamy Państwa, że mamy tego świadomość. Staramy się aby każdy element naszego projektu mógł w przyszłości posłużyć jako funkcjonalna przestrzeń do wykorzystania. Po wielu latach ciężkiej pracy doskonale znamy swoje możliwości i staramy się je jak najlepiej przekładać na potrzeby i oczekiwania Naszych Mieszkańców. Nawet jeżeli nie wszystkie uda się zrealizować tak jak byśmy sobie tego życzyli, stale podnosimy sobie poprzeczkę. Dobrze wiemy, jak bardzo od wyboru właściwego projektanta poprzez dobór firm, właściwych materiałów i technologii budowlanych będzie zależeć jakość życia lokatorów nowego budynku. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego jak dalece różne bywa poczucie gustu. Dlatego prace budowlane i wykonawcze powierzamy tylko profesjonalistom, a dobór materiałów wykończeniowych nadzorujemy osobiście. Jako deweloper zawsze staramy się wczuć w rolę Kupującego, Naszego Klienta, który ostatecznie będzie patrzył krytycznym okiem na nasze dokonania i poczucie estetyki.

Obecny rynek deweloperski często wymusza tworzenie spółek celowych i taką też właśnie jesteśmy. Będąc jedynym właścicielem gruntu na którym realizowana jest inwestycja dajemy gwarancję pewnego zakupu nieruchomości nie obarczonych żadnym ryzykiem hipotecznym. Pomimo, że zdobyliśmy zaufanie banków i instytucji finansowych, to dla zabezpieczenia interesów Naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na własne finansowanie budowy w oparciu o otwarty rachunek powierniczy. Mamy nadzieję, że wspólnie z pracownikami zaufanej kancelarii notarialnej będziemy w stanie rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i odpowiedzieć na postawione pytania.

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Słoneczne
  3 kw. 2024
  Popularność inwestycji „Apartamenty Słoneczne” przy ul. Klimontowskiej powoduje, że z przyjemnością przedstawiamy kolejny etap budowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, postawiono tu przede wszystkim na komfort i wygodę przyszłych właścicieli. Podwyższono większość wnętrz do 275 cm, a każde mieszkanie posiada obszerny, wykończony balkon lub taras, a na

  Apartamenty Słoneczne

  ul. Klimontowska 47 , Sosnowiec(4.5 km od centrum)
  ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. logo
ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: