Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Słoneczne - 3 Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klimontowska, oferowane bezpośrednio przez

ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Klimontowska 47F

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 502 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Słoneczne - 3 EtapApartamenty Słoneczne - 3 Etap

21 zdjęć

Apartamenty Słoneczne - 3 Etap
Apartamenty Słoneczne - 3 Etap
Apartamenty Słoneczne - 3 Etap
Apartamenty Słoneczne - 3 Etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

1. Ściany konstrukcyjne i działowe - murowane z materiałów hipoalergicznych (naturalne bloczki wapienno–piaskowe) 2. Docieplenie budynku – styropian, grubość 15 cm 3. Wylewka samopoziomująca w całym lokalu, docieplenie podłoża oraz izolacja akustyczna (styropian) 4. Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki 5. Stolarka okienna – 5-cio komorowe profile PCV marki VEKA, białe, otwieralno–uchylne z mikrowentylacją, ciepłą ramką i pakietem 3 szybowym 6. Drzwi - wejściowe drewniane - wzmocnione, wyposażone w zamki patentowe, wizjer szerokokątny, ościeżnicę; bez stolarki drzwiowej wewnętrznej 7. Parapety wewnętrzne – aglomarmur (okna dwuskrzydłowe), parapety zewnętrzne z blachy powlekanej 8. Instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z piecem gazowym kondensacyjnym 9. Grzejniki płytowe płaskie wyposażone w zawory i głowicę termostatyczną, grzejnik łazienkowy drabinkowy 10. Dodatkowy pion wentylacyjny w kuchni do podłączenia okapu 11. Wentylacja hybrydowa oparta na wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej 12. Doprowadzenie instalacji gazu do pieca grzewczego oraz kuchenki gazowej 13. Doprowadzenie instalacji wody i kanalizacji do podłączeń urządzeń sanitarnych wg. projektu lokalu mieszkalnego; bez urządzeń sanitarnych i białego montażu 14. Instalacja elektryczna - miedziana, jednofazowa lub trójfazowa (po odbiorze za dopłatą), z białym osprzętem: - włączniki - gniazdka wtykowe 15. Instalacja domofonowa - lokalizacja słuchawki w przedpokoju w pobliżu drzwi wejściowych 16. Instalacja teletechniczna – okablowanie do gniazda abonenckiego z dostępem do telewizji, Internetu i telefonu (sygnał cyfrowy możliwy w ramach umowy z operatorem) 17. Indywidualny system opomiarowania mediów (woda, energia, gaz) umożliwiający rozdział kosztów dla każdego lokalu – odczyt na klatce schodowej 18. Tarasy i balkony - balustrady zewnętrzne stalowe (ażurowe) zabezpieczone antykorozyjnie; 19. Ogrody - wygrodzone siatką systemową oraz kostka tarasowa

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne i działowe - murowane z materiałów hipoalergicznych (naturalne bloczki wapienno–piaskowe „silka”)

Dach

Konstrukcja oparta na drewnianej więźbie dachowej, przykryta dachówką BRASS

Elewacja

Docieplenie budynku – styropian, grubość 15 cm i wełna mineralna

Stolarka okienna

Oparta na niemieckich profilach VEKA z pakietem 3 szybowym (U=1,1 W/m2*K)PCV, biała, otwieralno–uchylna z mikrowentylacją, ciepłą ramką i zatrzaskami balkonowymi. Okna balkonowe - bezprogowe.

Drzwi zewnętrzne

Drewniane - wzmocnione, posiadające aprobatę klasy B na dymoszczelność, akustykę i antywłamaniowość, wyposażone w zamki patentowe, wizjer szerokokątny, ościeżnicę; bez stolarki drzwiowej wewnętrznej

Balkony

Balustrady zewnętrzne stalowe (ażurowe) zabezpieczone antykorozyjnie. Ogrody - wygrodzone siatką systemową (wyjście w kostce tarasowej)

Posadzka

Wylewka samopoziomująca w całym lokalu, docieplenie podłoża oraz izolacja akustyczna (styropian)

Ściany

Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki

Sufity

Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki

Parapety zewnętrzne

Blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

Aglomarmur typu greckiego

Instalacje

- elektryczna jedno lub trójfazowa - gazowa - wodno-kanalizacyjna - centralnego ogrzewania - teletechniczna

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z piecem gazowym kondensacyjnym. Grzejniki płytowe płaskie wyposażone w zawory i głowicę termostatyczną, grzejnik łazienkowy drabinkowy

Wentylacja

Hybrydowa w systemie Aereco, oparta na wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej

Wyposażenie łazienki

Podejścia pod wannę/prysznic, toaleta, umywalka, pralka, oświetlenie, kinkiet, grzejnik drabinkowy

Wyposażenie kuchni

Dodatkowe gniazdo pod zmywarkę, komin wentylacyjny do okapu kuchennego

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W niezwykle popularnej i prestiżowej dzielnicy znanej jako „dzielnica kukułek”, przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu, powstaje kolejny etap inwestycji „Apartamenty Słoneczne”. Miejsce to doceniane jest za bliskość centrum miasta i Parku Sieleckiego, dobry dojazd do miast ościennych tj. Katowic, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic i Jaworzna, dogodne połączenie z trasą S1 i autostradą A4 oraz portem lotniczym w Pyrzowicach. Natomiast ścieżką rowerową dojedziemy stąd wprost do pobliskiego Aquaparku „Nemo” lub dalej do ośrodka turystyczno-rekreacyjnego „Pogoria”. Nie ma tu ruchliwych skrzyżowań, zakładów przemysłowych, torów kolejowych ani wielkich hipermarketów. Ta stosunkowo młoda dzielnica, ma już własną infrastrukturę handlowo–usługową, a na większe zakupy można wybrać się do centrum handlowego „Plejada”, oddalonego zaledwie o 5 min jazdy samochodem.

Jednak „Apartamenty Słoneczne” to wyjątkowa inwestycja, nie tylko z uwagi na jej lokalizację. Zespół budynków wielorodzinnych posiada ciekawą architekturę, którą uzupełniają detale. Dachy mansardowe, lukarny z „francuskimi balkonami” czy ozdobne latarnie zewnętrze stanowią stonowaną i spójną kompozycję. Budynki doskonale wpisują się w krajobraz domów jednorodzinnych, nie przytłaczając sąsiednich terenów zielonych, które stanowią doskonałą przestrzeń do spacerów z pupilami.

Wysokie wnętrza, nowoczesne windy i garaż podziemny to wygoda, która znacznie poprawia komfort życia mieszkańców. Obszerne tarasy i balkony oraz duże, przydomowe ogródki dla mieszkań na parterze pozwolą mile spędzić czas wolny. W odpowiedzi na oczekiwania klientów, na kondygnacji podziemnej, przygotowano komórki lokatorskie o różnych wielkościach.

Przemyślany dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych (np. naturalne bloczki wapienno-piaskowe, drewniane pochwyty poręczy, schody w kamieniu naturalnym czy wysokogatunkowy gres) nadają indywidualny charakter inwestycji. Dobra izolacja budynku spełnia obecnie obowiązujące normy charakterystyki energetycznej, a okazały strych zabezpiecza mieszkania na najwyższym piętrze przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Razem z innymi udogodnieniami jak wentylacja hybrydowa, okna 3 szybowe czy drzwi dźwiękoszczelne są tu standardem, który wyznacza nowe kierunki w budownictwie wielorodzinnym.

Wybierając "Apartamenty Słoneczne" zyskujecie Państwo wymierne oszczędności w kosztach eksploatacji oraz spokój, z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta czy wielkich „blokowisk”. Bez wątpienia znajdziecie tutaj ciekawe mieszkania i apartamenty, konkurencyjne ceny i nową jakość życia. Natomiast bezpieczeństwo Państwa kapitału zapewnione jest na indywidualnych rachunkach powierniczych, prowadzonych dla każdego z mieszkań.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszego osiedla przy ul. Klimontowskiej.

Biuro sprzedaży mieszkań mieści się w Sosnowcu przy ul. Plonów 21, lok. 2. Polecamy kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie informacyjne.

Pełna oferta mieszkań jest dostępna na stronie internetowej: sloneczne.eu

Czy wiesz że... ponieważ budowa postępuje zgodnie z harmonogramem mieszkania będą gotowe już wktótce.

ZADZWOŃ… ZAPYTAJ… ZAREZERWUJ…

Inwestycja Apartamenty Słoneczne - 3 Etap znajduje się w Sosnowcu, ul. Klimontowska 47F (4.5 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Słoneczne - 3 Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 707 metrów od inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębowa Góra Zakopiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 494 m, Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w odległości 746 m, Przedszkole nr 14 w odległości 919 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 659 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap w odległości 515 m znajduje się boisko / kort, w odległości 761 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.03.2019
Data aktualizacji: 22.11.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023