Targi Mieszkaniowe w Warszawie – które warto odwiedzić?

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 31.05.2022, Data aktualizacji: 06.06.2022

5 minut czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 19 głosów

Targi Mieszkaniowe w Warszawie
W stolicy każdego roku odbywają się targi i eventy związane z branżą nieruchomości. Które z nich warto odwiedzić i dlaczego? Sprawdź.

Targi to świetna okazja do tego, by zapoznać się z ofertą na danym rynku nieruchomości. Na warszawskich targach pojawi się możliwość konsultacji z doradcami kredytowymi i zbadania swojej zdolności kredytowej. Będzie także przestrzeń na konsultacje dotyczące aranżacji wnętrz czy udział w warsztatach i seminariach. Które wydarzenia w stolicy zasługują na szczególną uwagę?

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jakie targi są organizowane w stolicy
 • które z nich warto odwiedzić
 • jakie atrakcje czekają na uczestników targów

Warszawskie Targi Mieszkaniowe

W maju 2022 roku odbyła się XI edycja targów organizowanych przez Dom Development – Targi Mieszkaniowe DOM. Targi to przede wszystkim okazja do zapoznania się z ofertą dewelopera, jednego z największych w Polsce, który prężnie działa na warszawskim rynku nieruchomości. Odwiedzający, podczas każdej edycji, mają możliwość obejrzeć kilka inwestycji w różnych dzielnicach stolicy, skonsultować się z ekspertami w sprawie aranżacji wnętrz, a także skorzystać z porad doradców kredytowych, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych.

Wydarzenie organizowane przez Dom Development jest zatem nie tylko okolicznością do obejrzenia najciekawszych inwestycji, ale też świetną szansą na zdobycie nowej wiedzy w zakresie aranżacji i kredytowania. Targi zwykle odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki i są bezpłatne. Dla najmłodszych odwiedzających przygotowana jest strefa zabaw.

Podczas tegorocznego wydarzenia, Targów Mieszkaniowych DOM, organizator przygotował ponad 2 tys. mieszkań z 8 dzielnic stolicy: Bemowa, Woli, Ursynowa, Włoch, Targówka, Białołęki, Mokotowa oraz Pragi Północ. Co ciekawe, poza mieszkaniami, w ofercie znalazły się również lokale użytkowe. 

Chcesz wiedzieć więcej na temat Targów Mieszkaniowych DOM? Przeczytaj

 

XI Warszawskie Targi Mieszkaniowe DOM

14 - 15 maja 2022 r.

godz. 10:00 - 17:00

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Szczegóły wydarzenia

 

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Organizatorem wydarzenia jest Expo Property, a 77 proc. odwiedzających uznało udział w targach za pomocny. Południowe Targi Nieruchomości to cykliczna impreza organizowana 2 razy do roku na Arenie Ursynów. Impreza sku­pia inwe­sty­cje budow­lane z połu­dnio­wego pasma War­szawy oraz sąsiednich miejscowości jak Piaseczno, Pruszków, Józefosław i okolice. Co czeka na odwiedzających?

Przegląd okolicznego rynku pierwotnego i wtórnego, porady ekspertów – prawników, architektów, doradców finansowy oraz warsztaty tematyczne. Na targach nie brakuje także wystawców z branży budowy domów, jest to więc okazja do zapoznania się z ofertą domów drewnianych czy modułowych, fotowoltaiki, pomp ciepła, kominków. Odwiedzający mogą też znaleźć swój wymarzony projekt domu.

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu to szansa, by poznać możliwości i znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Najbliższa edycja odbędzie się w październiku tego roku. Mecenasem wydarzenia została firma JDM Deweloper, a wśród partnerów znajdziemy m.in.: Robyg, Arche, Poldom, Hrabska Development, Budextan, Mabudo. Rejestrując się wcześniej na stronie organizatora, można uzyskać bezpłatny e-bilet. Na miejscu wstęp na targi będzie kosztował 10 zł od osoby.

 

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu

15 - 16 października 2022 r.

godz. 10:00 - 16:00

Arena Ursynów

ul. Pilec­kiego 122, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

 

warszawskie targi mieszkaniowe

Targi Mieszkań i Domów Warszawa

Wydarzenie organizowane przez firmę Nowy Adres odbywa się w kilku dużych miastach Polski. Targi mają rozbudowaną strukturę, a na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Najważniejsze, co znajdziemy na miejscu, to: oferta deweloperów i pośredników nieruchomości z Warszawy i okolic; wystawcy z branży mieszkalnictwa, finansów i aranżacji wnętrz; prelekcje i seminaria z różnych dziedzin związanych z budownictwem mieszkaniowym; a także porady ekspertów, wirtualne spacery i Strefa Dzieci.

Wydarzenie to ogromne przedsięwzięcie, które ułatwi zwiedzającym znalezienie wymarzonego M oraz zapewni solidną dawkę wiedzy w zakresie kupna, sprzedaży, najmu czy wykończenia wnętrz. W poprzednich edycjach wydarzenia udział wzięli m.in.: Dom Development, Nexity, Robyg, Ronson, Leroy Merlin, Finexto, Dan-Wood House, Notus.

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie odbędą się w październiku. Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele Miasta Stołecznego Warszawy oraz doradcy finansowi, architekci wnętrz, prawnicy, zarządcy nieruchomości czy specjaliści z branży odnawialnych źródeł energii. Na odwiedzających czeka zatem ogrom przydatnej wiedzy. Bilet na targi kosztuje jedyne 5 zł.

 

Targi Mieszkań i Domów

1 - 2 października 2022 r.

godz. 10:00 - 17:00

Centrum EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

 

Północne Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Kolejna impreza targowa organizowana przez Expo Property. Formuła jest podobna do wspomnianych wcześniej Południowych Targów, jednak ta przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które szukają lokalu mieszkalnego z północnego pasma War­szawy (Bia­ło­łęki, Tar­gówka, Pragi Pół­noc oraz Marek, Ząbek, Radzy­mina, Jabłonny i Legio­nowa).

Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z ofertą w zakresie mieszkań, domów, kredytów oraz wyposażenia wnętrz. Dla odwiedzających jest cyklicznie przygotowywany Spis Inwestycji, który obejmuje około 500 pozycji wraz z mapami i podziałem na dzielnice stolicy i okoliczne powiaty.

To kolejne targi, które odbędą się w październiku, grafik jest więc napięty. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali BOS w Warszawie. Inwestycje, które będzie można zobaczyć to m.in.: Sosnowy Zakątek w Jabłonnie, Comfort City czy osiedle Czeremchowa Ostoja na Białołęce. Przy rejestracji na stronie otrzymamy bezpłatny e-bilet oraz poradnik wideo „Jak przygotować się do kredytu hipotecznego”. Bilet na miejscu to koszt 10 zł od osoby.

 

Północne Targi Nieruchomości & Budowa Domu

1 - 2 października 2022 r.

godz. 10:00 - 16:00

Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu

ul. Strumykowa 21, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

 

Targi mieszkań i domów

Targi mieszkaniowe Warszawa – czy warto?

Każde wydarzenie tego typu to okazja, by zapoznać się z okoliczną ofertą deweloperów, agencji nieruchomości, firm wykończeniowych czy producentów. Ponadto imprezy targowe to często możliwość uzyskania preferencyjnych warunków, dodatkowego rabatu, a także obejrzenia premierowych inwestycji i pierwszeństwa w wyborze wymarzonego M.

Udział w targach to ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy mają w planach zakup mieszkania idealnego, rozpoczynają budowę domu oraz potrzebują porad z szerokiego zakresu nieruchomości.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Czytaj

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl to ludzie pełni pasji i zaangażowania.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: