Targi Mieszkaniowe w Warszawie – które warto odwiedzić?

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Data publikacji: 31.05.2022, Data aktualizacji: 07.02.2023

5 minut czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 20 głosów

Targi Mieszkaniowe w Warszawie
W stolicy każdego roku odbywają się targi i eventy związane z branżą nieruchomości. Które z nich warto odwiedzić i dlaczego? Sprawdź.

Targi to świetna okazja do tego, by zapoznać się z ofertą na danym rynku nieruchomości. Na warszawskich targach pojawi się możliwość konsultacji z doradcami kredytowymi i zbadania swojej zdolności kredytowej. Będzie także przestrzeń na konsultacje dotyczące aranżacji wnętrz czy udział w warsztatach i seminariach. Które wydarzenia w stolicy zasługują na szczególną uwagę?

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jakie targi są organizowane w stolicy
 • które z nich warto odwiedzić
 • jakie atrakcje czekają na uczestników targów

Warszawskie Targi Mieszkaniowe

W styczniu 2023 roku odbędzie się XIII edycja targów organizowanych przez Dom DevelopmentTargi Mieszkaniowe DOM. Targi to przede wszystkim okazja do zapoznania się z ofertą dewelopera, jednego z największych w Polsce, który prężnie działa na warszawskim rynku nieruchomości. Odwiedzający, podczas każdej edycji, mają możliwość obejrzeć kilka inwestycji w różnych dzielnicach stolicy, skonsultować się z ekspertami w sprawie aranżacji wnętrz, a także skorzystać z porad doradców kredytowych, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych.

Wydarzenie organizowane przez Dom Development jest zatem nie tylko okolicznością do obejrzenia najciekawszych inwestycji, ale też świetną szansą na zdobycie nowej wiedzy w zakresie aranżacji i kredytowania. Targi zwykle odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki i są bezpłatne.

Podczas tegorocznego wydarzenia, którego głównym sponsorem jest firma Dom Development, największy deweloper w Polsce, uczestnicy będą mogli wybierać spośród oferty ponad 1000 mieszkań w 9 warszawskich dzielnicach: na Bemowie, Woli, Ursynowie, Włochach, Targówku, Białołęce, Mokotowie, Pradze – Północ i Wawrze.

XIII Warszawskie Targi Mieszkaniowe DOM 2023

21 – 22 stycznia 2023 r.

10.00 – 17.00

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

(wejście od ul. Marszałkowskiej)

Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Organizatorem wydarzenia jest Expo Property, a 77 proc. odwiedzających uznało udział w targach za pomocny. Południowe Targi Nieruchomości to cykliczna impreza organizowana 2 razy do roku na Arenie Ursynów. Impreza sku­pia inwe­sty­cje budow­lane z połu­dnio­wego pasma War­szawy oraz sąsiednich miejscowości jak Piaseczno, Pruszków, Józefosław i okolice. Co czeka na odwiedzających?

Przegląd okolicznego rynku pierwotnego i wtórnego, porady ekspertów – prawników, architektów, doradców finansowy oraz warsztaty tematyczne. Na targach nie brakuje także wystawców z branży budowy domów, jest to więc okazja do zapoznania się z ofertą domów drewnianych czy modułowych, fotowoltaiki, pomp ciepła, kominków. Odwiedzający mogą też znaleźć swój wymarzony projekt domu.

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu to szansa, by poznać możliwości i znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Najbliższa edycja odbędzie się w październiku tego roku. Mecenasem wydarzenia została firma JDM Deweloper, a wśród partnerów znajdziemy m.in.: Robyg, Arche, Poldom, Hrabska Development, Budextan, Mabudo. Rejestrując się wcześniej na stronie organizatora, można uzyskać bezpłatny e-bilet. Na miejscu wstęp na targi będzie kosztował 10 zł od osoby.

Południowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu

15 - 16 października 2022 r.

godz. 10:00 - 16:00

Arena Ursynów

ul. Pilec­kiego 122, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

warszawskie targi mieszkaniowe

Targi Mieszkań i Domów Warszawa

Wydarzenie organizowane przez firmę Nowy Adres odbywa się w kilku dużych miastach Polski. Targi mają rozbudowaną strukturę, a na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Najważniejsze, co znajdziemy na miejscu, to: oferta deweloperów i pośredników nieruchomości z Warszawy i okolic; wystawcy z branży mieszkalnictwa, finansów i aranżacji wnętrz; prelekcje i seminaria z różnych dziedzin związanych z budownictwem mieszkaniowym; a także porady ekspertów, wirtualne spacery i Strefa Dzieci.

Wydarzenie to ogromne przedsięwzięcie, które ułatwi zwiedzającym znalezienie wymarzonego M oraz zapewni solidną dawkę wiedzy w zakresie kupna, sprzedaży, najmu czy wykończenia wnętrz. W poprzednich edycjach wydarzenia udział wzięli m.in.: Dom Development, Nexity, Robyg, Ronson, Leroy Merlin, Finexto, Dan-Wood House, Notus.

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie odbędą się w październiku. Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele Miasta Stołecznego Warszawy oraz doradcy finansowi, architekci wnętrz, prawnicy, zarządcy nieruchomości czy specjaliści z branży odnawialnych źródeł energii. Na odwiedzających czeka zatem ogrom przydatnej wiedzy. Bilet na targi kosztuje jedyne 5 zł.

Targi Mieszkań i Domów

1 - 2 października 2022 r.

godz. 10:00 - 17:00

Centrum EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

Północne Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Kolejna impreza targowa organizowana przez Expo Property. Formuła jest podobna do wspomnianych wcześniej Południowych Targów, jednak ta przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które szukają lokalu mieszkalnego z północnego pasma War­szawy (Bia­ło­łęki, Tar­gówka, Pragi Pół­noc oraz Marek, Ząbek, Radzy­mina, Jabłonny i Legio­nowa).

Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z ofertą w zakresie mieszkań, domów, kredytów oraz wyposażenia wnętrz. Dla odwiedzających jest cyklicznie przygotowywany Spis Inwestycji, który obejmuje około 500 pozycji wraz z mapami i podziałem na dzielnice stolicy i okoliczne powiaty.

To kolejne targi, które odbędą się w październiku, grafik jest więc napięty. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali BOS w Warszawie. Inwestycje, które będzie można zobaczyć to m.in.: Sosnowy Zakątek w Jabłonnie, Comfort City czy osiedle Czeremchowa Ostoja na Białołęce. Przy rejestracji na stronie otrzymamy bezpłatny e-bilet oraz poradnik wideo „Jak przygotować się do kredytu hipotecznego”. Bilet na miejscu to koszt 10 zł od osoby.

Północne Targi Nieruchomości & Budowa Domu

1 - 2 października 2022 r.

godz. 10:00 - 16:00

Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu

ul. Strumykowa 21, Warszawa

Bilety i szczegóły wydarzenia

Targi mieszkań i domów

Targi mieszkaniowe Warszawa – czy warto?

Każde wydarzenie tego typu to okazja, by zapoznać się z okoliczną ofertą deweloperów, agencji nieruchomości, firm wykończeniowych czy producentów. Ponadto imprezy targowe to często możliwość uzyskania preferencyjnych warunków, dodatkowego rabatu, a także obejrzenia premierowych inwestycji i pierwszeństwa w wyborze wymarzonego M.

Udział w targach to ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy mają w planach zakup mieszkania idealnego, rozpoczynają budowę domu oraz potrzebują porad z szerokiego zakresu nieruchomości.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Czytaj

Dominika Perkowska
Dominika Perkowska

Copywriterka i korektorka z kilkuletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do komunikacji w intrenecie. Zawodowo i hobbystycznie uczestniczy w prowadzeniu kilku blogów branżowych. Lubi podejmować trudne tematy i przedstawiać je w sposób przystępny.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: