Wiadomości mieszkaniowe

Ronson Development

Wiadomości - Nieruchomości - Regionalne

17 maja 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Ronson rozpoczyna przedsprzedaż osiedla Vitalia Residence

Ronson Development wraca do Wrocławia z trzecią odsłoną osiedla Vitalia – deweloper uruchomił już przedsprzedaż. Sprawdź!

Ronson rozpoczyna przedsprzedaż osiedla Vitalia Residence

W ramach inwestycji Vitalia Residence powstanie docelowo 81 przestrzennych lokali w kameralnych willach miejskich. Ceny zaczynają się od 6200/m2. W ofercie poprzednich dwóch etapów wrocławskiego projektu dostępne są już tylko dwa ostatnie spośród 222 wybudowanych mieszkań.

Vitalia Residence będzie najbardziej prestiżowym etapem wrocławskiego osiedla. W ramach tej inwestycji powstanie dziewięć kameralnych willi miejskich, liczących po dziewięć apartamentów. W ramach przedsprzedaży, która trwać będzie do 1 czerwca, do oferty trafiły trzy budynki z 27 lokalami.

Vitalia Residence będzie wrocławskim odpowiednikiem naszego prestiżowego warszawskiego osiedla Nova Królikarnia. Vitalia od początku była projektem, który charakteryzowała szczególnie wysoka jakość, ale w trzecim etapie wchodzimy na jeszcze wyższy poziom i będziemy oferować mieszkania, jakich nie było dotychczas w tej części Wrocławia. Tworzymy na Klecinie zieloną enklawę z własną fontanną i elegancką zabudową, która świetnie współgrać będzie z otoczeniem. Vitalia Residence to nasza wisienka na wrocławskim torcie – mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development.

Z myślą o rodzinach

W przedsprzedaży dostępnych jest 13 mieszkań 3-pokojowych, pięć lokali 4-pokojowych oraz dziewięć mieszkań z antresolami i tarasami, które podzielić można na od 4 do 6 pokoi. Kupujący mogą wybierać pomiędzy metrażami od 57 do 126 m2. Ceny lokali 3-pokojowych zaczynają się od 427 tys. zł.

– Bazując na doświadczeniach z poprzednich dwóch etapów, które są już właściwie wyprzedane, zdecydowaliśmy się w Vitalii Residence na układ mieszkań zaplanowany głównie z myślą o klientach poszukujących docelowego mieszkania dla swojej rodziny. Dlatego zdecydowaliśmy się na budowę lokali, które mają trzy pokoje lub więcej – wskazuje Justyna Hamrol.

Bogata infrastruktura

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest na wrocławskiej Klecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Komunikację w okolicy znacznie usprawniło otwarcie mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut.

Generalnym wykonawcą osiedla Vitalia Residence jest firma Karmar, która wybudowała dla Ronsona także dwa pierwsze etapy Vitalii.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy