+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Szczecinek

9 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 786 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Myśliwska Szczecinek
  gotowe
  Budynek mieszkaniowy położony przy ul. Myśliwskiej. Jest to cicha i spokojna dzielnica miasta, położona blisko centrum i jeziora Trzesiecko. Mieszkanie w mieście, z jednoczesnym poczuciem przestrzeni i spokoju. Dostrzeżesz tu z pewnością uroki, doskonale podkreślone eklektyczną architekturą budynków. Ideą naszego projektu jest zapewnienie mieszkańcom poczucia komfortu i zadowolenia z posiadania

  Myśliwska Szczecinek

  ul. Myśliwska , Szczecinek(54.6 km od Chojnic)
  MAT-BET P.Z. Spółka z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nad jeziorem
  Oferta archiwalna
  Mieszkania "Nad Jeziorem" to propozycja dla klientów, którzy poszukują wygodnego mieszkania z zastosowaniem ciekawych rozwiązań architektury i techniki. Proponujemy Państwu budynek o charakterystycznej dla miasta Szczecinek architekturze w powiazniu z nowoczesnymi elementami. Przeszklenia okien, nowoczesna, wpisana w budynek winda, wygodny parking podziemny z przejściem do budynku stanowią

  Nad jeziorem

  ul. Polna 16 , Szczecinek(54.5 km od Chojnic)
  ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak

Nowe mieszkania – Szczecinek rozwijającym się rynkiem w zachodniopomorskim

Szczecinek to średniej wielkości miasto położone na wschodnim krańcu województwa zachodniopomorskiego. Położone w bardzo atrakcyjnej pod względem krajobrazowym okolicy i dobrze skomunikowane między innymi z Koszalinem, Bydgoszczą czy Szczecinem systematycznie się rozwija. Powstaje tu również coraz więcej nowych mieszkań. Poznaj szczegóły!

Charakterystyka rynku pierwotnego w Szczecinku

Szczecinek jest atrakcyjny pod względem turystycznym, systematycznie rozwija się też gospodarczo. Wpływa to na zwiększenie zapotrzebowania na lokale mieszkalne. Rynek pierwotny ma na razie umiarkowane rozmiary, ale powoli i stabilnie się rozwija. W mieście działa kilka firm deweloperskich, które cały czas planują i realizują nowe inwestycje.

Zabudowa w mieście jest raczej niska, ale gęsta. Nowe inwestycje zazwyczaj kontynuują ten trend. Projektanci starają się jednak uwzględniać w nich duże ilości zieleni świetnie komponującej się z naturalnymi walorami tej lokalizacji.

Szczecinek – gdzie powstają nowe mieszkania?

W Szczecinku nie brakuje wolnych terenów budowlanych, dlatego nowe inwestycje mogą tu powstawać bez przeszkód nawet w pobliżu centrum. Wciąż dostępne są niezagospodarowane działki na wybrzeżach tutejszych jezior: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Stwarza to bardzo szerokie perspektywy rozwoju.

Nowe mieszkania w Szczecinku są dedykowane zarówno licznie odwiedzającym to miejsce turystom, jak i stałym mieszkańcom. Deweloperzy chętnie wypełniają wolne działki inwestycyjne w pobliżu centrum, stawiając na kameralne osiedla mieszkalne składające się z kilkupiętrowych budynków. Charakteryzują się one nowoczesnością konstrukcji i architektury oraz dostępnością wszelkich udogodnień, jakich oczekują i potrzebują nabywcy w XXI wieku. Duży potencjał mają też działki położone dalej w kierunku granic miasta, idealne pod zabudowę o mniejszej intensywności.

Mieszkania w Szczecinku – ceny na rynku pierwotnym

Szczecinek ma wiele atutów związanych ze swoimi unikalnymi walorami. Z punktu widzenia nabywców nieruchomości istotne są też przystępne ceny. Nowe mieszkania w Szczecinku kosztują zdecydowanie mniej niż np. te powstające w stolicy województwa. Ceny za 1 m2 często plasują się nawet poniżej średniej krajowej. To właśnie dlatego miasto cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno osób szukających przyjemnego i niezbyt drogiego miejsca do życia, jak i inwestorów.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Szczecinku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Szczecinku

W Szczecinku dostępnych jest 9 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Szczecinku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 59 do 70 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 5 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 4 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Szczecinku?

Najtańsze nowe mieszkanie w Szczecinku dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Szczecinku wynosi 7 786 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Szczecinku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Szczecinek - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Szczecinku oddali do użytku 9 lokali mieszkalnych. 9 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 9 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 9 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Szczecinku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 4 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 5 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Szczecinku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: