Osiedle nad Stawem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Oktan BiR Brzescy SP.J.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle nad Stawem zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

62 mieszkania w Słupsku
Nowa Zamiejska

Słupsk, ul. Zamiejska

(1,6 km od centrum Słupska)

Inwestycja Nowa Zamiejska znajduje się w Słupsku, ul. Zamiejska (1,6 km od centrum Słupska), jest realizowana przez dewelopera Oktan BiR Brzescy SP.J.. Inwestycja Nowa Zamiejska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 124 lokale mieszkalne o powierzchniach od 46 do 96 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Osiedle Nad Stawem to kompleks 4 nowoczesnych budynków czterokondygnacyjnych. Usytuowanie inwestycji naprzeciw wypoczynkowego parku, który otacza popularny Łabędzi Staw, czyni osiedle unikatowym miejscem do życia. Dostojna zieleń stuletniego drzewostanu, bliskość wody oraz mnogość terenów i ścieżek spacerowych to atuty, które sprawiają, iż Osiedle Nad Stawem to nie tylko dobre miejsce do mieszkania, ale także gwarancja wypoczynku pośród natury.

Duże balkony, funkcjonalne i atrakcyjne przeszklenia, połączone ze starannie dobranymi elementami dekoracyjnymi, sprawiają, że osiedle to staje się prestiżowym miejscem do zamieszkania oraz wspólnych rodzinnych i towarzyskich spotkań.

Tylko 16 mieszkań w budynku i zaledwie 4 mieszkania na kondygnacji dodatkowo podkreśla kameralny luksus, który również warto docenić wśród niewątpliwych atutów osiedla.

Prestiż

Osiedle Nad Stawem to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych o ponadprzeciętnej architekturze, idealnie wkomponowany w urokliwy park, usytuowany nieopodal centrum miasta.

Wygoda

Mieszkania i apartamenty w Osiedlu Nad Stawem to połączenie niekwestionowanych atutów natury wraz z zaletami infrastruktury miejskiej. Osiedle jest dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum miasta, co pozwoli Państwu na zaoszczędzenie cennego czasu. Te minuty lepiej poświęcić na zajęcia, które kochacie, na przykład na rodzinne przyjemności.

Komfort

Nasze osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie. Funkcjonalny układ mieszkań, wspólne przestrzenie użytku codziennego czy przestronne parkingi, to tylko niektóre z atutów komfortowego Osiedla Nad Stawem.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne. Dlatego w Osiedlu Nad Stawem zainstalowaliśmy nowoczesne systemy ochrony, które pozwolą Państwu czuć się bezpiecznie nie tylko w mieszkaniu, ale również pośród przestrzeni całego osiedla.

Lokalizacja

Osiedle znajdująe się w urokliwym parku z stawem łabędzim w roli głównej. Dojazd do lokalizacji samochodem umożliwia ulica Kaszubska, na końcu której należy skręcić w lewo. Do osiedla można dotrzeć pieszo za pomocą ulicy Elizy Orzeszkowej lub Romualda Traugutta.

Nowoczesny projekt i starannie wyszukana lokalizacja inwestycji to zalety, które docenią nasi klienci. Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle Nad Stawem, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

Inwestycja Osiedle nad Stawem znajduje się w Słupsku, ul. Zamiejska (1,6 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera Oktan BiR Brzescy SP.J..

Inwestycja Osiedle nad Stawem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Stawem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Oktan BiR Brzescy SP.J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (72 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (72 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle nad Stawem

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące w powiecie gryfickim na Pomorzu. Jego obszar wynosi 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym 7 szkół wyższych. Mieszczący się tu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane jest też zaplecze kulturalne i sportowe, na które składają się m.in. dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, kryta pływalnia i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową. Przez miasto przebiega transkontynentalna trasa E28, a także droga krajowa nr 21 i dwie drogi wojewódzkie. Słupsk jest też węzłem kolejowym. Kursują tu linie autobusowe komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

Komunikacja

Słupsk to miasto leżące w północnej Polsce, w powiecie gryfickim, w woj. pomorskim. Zajmuje obszar 43,15 km2 i liczy sobie ponad 93 000 mieszkańców. Działa tu ponad 40 szkół, w tym 7 szkół wyższych. Jest tu szpital wojewódzki. Rozrywki dostarczą dwa kina, trzy muzea, a aktywność sportową zapewni m.in. kryta pływalnia i skatepark. Miasto leży na europejskiej trasie E28, przebiega przez nie także droga krajowa nr 21. Rozwinięty jest tu transport kolejowy i autobusowy. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle nad Stawem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Stary Cmentarz.

Data publikacji: 23 stycznia 2014 16:52

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Oktan BiR Brzescy SP.J.

Oktan BiR Brzescy SP.J.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Osiedle nad Stawem
  • ul. Zamiejska 28A/3 m.4
    76-200 Słupsk

+48 662...

Znajdziemy dla Ciebie