Individual.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDZP INVEST

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Individual to odsłona wyjątkowego konceptu, który wierzymy, że zdobędzie uznanie Słupszczan jako nowoczesne i w istocie idealne miejsce do życia.To nowa inwestycja DZP INVEST w Słupsku, która powstanie przy ul. Łotewskiej i charakteryzować ją będzie niska zabudowa i specjalnie stworzony dla przyszłych mieszkańców park zieleni.Osiedle zostało zaprojektowane w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: domy bliźniacze oddzielone garażami a także nowoczesne budynki wielorodzinne w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzną i małą architekturą terenu. Układ inwestycji zostanie harmonijnie wkomponowany w sąsiadujące otoczenie.Przy kreowaniu nowego miejsca najważniejsi są dla nas – przyszli Mieszkańcy, a także ich potrzeby, odpowiadamy na nie kierując się zmianami dyktowanymi przez rytm życia i najważniejsze trendy. Szukając możliwości zaspokajania potrzeb odpoczynku postanowiliśmy wraz z architektem wkomponować liczący sobie blisko 16 arów obszar w tkankę osiedla, licząc, że mieszkańcy wykorzystają miejsce na odpoczynek, spotkania sąsiedzkie, kameralne pikniki – wszystko to na wyciągnięcie ręki. Tak przemyślana i intymnie zaaranżowana przestrzeń z pewnością da ukojenie po ciężkim dniu. Wierzymy, że dzięki temu wszyscy będą w INDIVIDUAL czuli się komfortowo, a nowy Park stanie się atrakcyjną częścią osiedla.

Inwestycja Individual. znajduje się w Słupsku, ul. Łotewska (3.4 km od centrum Słupska), jest realizowana przez dewelopera DZP INVEST.

Inwestycja Individual. jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Individual. pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DZP INVEST przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: boisko.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Individual.

Zieleń i spokój na nowoczesnym, cichym i bezpiecznym osiedlu. Zamieszkaj tak jak lubisz! W mieszkaniu z ogrodem lub balkonem, a może jednak w kameralnym domu bliźniaczym? Bądź w mieście, stąd szybko dostaniesz się do centrum dzięki doskonałej komunikacji miejskiej. Mieszkaj tu i odpoczywaj. W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje i liczne punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne (Leśny Kot, Park Linowy, szlaki rowerowe), które zapewniają miejsce na wypoczynek dla każdego. Dodatkowo sąsiedztwo stadionu 650 lecia zapewni doskonały dostęp do wydarzeń sportowo – rozrywkowych. Każdy znajdzie tu wiele pomysłów na ciekawe spędzanie czasu.

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Individual. mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Individual. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siemianice - Miejska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Individual. składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 10.07.2020

Data aktualizacji: 10.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie