Sonata Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rybacka, oferowane bezpośrednio przez

EKP Deweloper

Słupsk, ul. Rybacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 327 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sonata Park

6 zdjęć

Sonata Park
Sonata Park
Sonata Park
Sonata Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Elewacja

system Baumit

Stolarka okienna

3 szybowe okna

Parapety zewnętrzne

konglomerat

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : płatne dodatkowo łączone z komórka lokatorską

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Polecamy nowe mieszkania w pierwszym budynku wielorodzinnym, wchodzącym w skład osiedla SONATA PARK w Słupsku. Usytuowane w bezpośredniej bliskości Parku Kultury i Wypoczynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w naszym mieście. Ulubione miejsce wędrówek Słupszczan; tereny położone z dala od zgiełku, zanurzone w zieleni, a jednocześnie oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie o niespełna kilometr. Z okien mieszkań roztaczać się będzie unikalny widok na park, a ich bliskość dopingować mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie prowadził od ulicy Rybackiej.

Decydując się na mieszkanie w osiedlu SONATA PARK zyskujecie Państwo prestiż, wygodę i bezpieczeństwo. Budynki zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze mieszkaniowej, z dużymi przeszkleniami i obszernymi balkonami. Na ostatniej kondygnacji część apartamentów będzie dwupoziomowa, z przestronnymi antresolami tarasami na dachu. Klatki schodowe wyposażone w cichobieżną windę. Osiedle położone na ogrodzonym terenie, otoczonym zielenią, z dostępem do własnego placu zabaw dla dzieci. Możliwość wykupienia miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską w podziemnej hali garażowej. Ilość miejsc ograniczona.

Inwestycja Sonata Park znajduje się w Słupsku, ul. Rybacka (0.6 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez EKP Deweloper.

Inwestycja Sonata Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sonata Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EKP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to miasto leżące na Pomorzu w odległości 18 km od Bałtyku. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w kilkadziesiąt oddziałów. Na rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składają się m.in. kina, muzea, stadiony, kryta pływalnia i skate park. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie i lasy. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sonata Park?

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sonata Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1420 metrów od inwestycji Sonata Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słupsk.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sonata Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w odległości 149 m, szkoła w odległości 214 m, Zespół Szkół Technicznych w odległości 267 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sonata Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychiatra Konrad Kiersnowski w odległości 466 m, Ortopeda Dariusz Badaczewski w odległości 469 m, Psychiatra Krzysztof Gawroński w odległości 474 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sonata Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 239 m znajduje się 76, w odległości 284 m znajduje się Biedronka, w odległości 313 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park w odległości 147 m znajduje się boisko / kort, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 02.02.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: