Sonata Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rybacka, oferowane bezpośrednio przez EKP Deweloper

Słupsk, ul. Rybacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Sonata Park

6 zdjęć

Sonata Park
Sonata Park
Sonata Park
Sonata Park

Najbliższe inwestycje

 • Sonata Park etap IV

  EKP Deweloper

 • Baltic Park
  od: 5 200 zł/m2

  Arkom

 • Tarasy Sobieskiego
  od: 5 691 zł/m2

  City Center

Opis Inwestycji

Polecamy nowe mieszkania w pierwszym budynku wielorodzinnym, wchodzącym w skład osiedla SONATA PARK w Słupsku. Usytuowane w bezpośredniej bliskości Parku Kultury i Wypoczynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w naszym mieście. Ulubione miejsce wędrówek Słupszczan; tereny położone z dala od zgiełku, zanurzone w zieleni, a jednocześnie oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie o niespełna kilometr. Z okien mieszkań roztaczać się będzie unikalny widok na park, a ich bliskość dopingować mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie prowadził od ulicy Rybackiej.

Decydując się na mieszkanie w osiedlu SONATA PARK zyskujecie Państwo prestiż, wygodę i bezpieczeństwo. Budynki zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze mieszkaniowej, z dużymi przeszkleniami i obszernymi balkonami. Na ostatniej kondygnacji część apartamentów będzie dwupoziomowa, z przestronnymi antresolami tarasami na dachu. Klatki schodowe wyposażone w cichobieżną windę. Osiedle położone na ogrodzonym terenie, otoczonym zielenią, z dostępem do własnego placu zabaw dla dzieci. Możliwość wykupienia miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską w podziemnej hali garażowej. Ilość miejsc ograniczona.

Inwestycja Sonata Park znajduje się w Słupsku, ul. Rybacka (0.6 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera EKP Deweloper.

Inwestycja Sonata Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sonata Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 111 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKP Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony

Elewacja

system Baumit

Stolarka okienna

3 szybowe okna

Parapety zewnętrzne

konglomerat

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: płatne dodatkowo łączone z komórka lokatorską.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sonata Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Sonata Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Moniuszki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Tulinek w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku w odległości 250 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sonata Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychiatra Konrad Kiersnowski w odległości 470 m, Ortopeda Dariusz Badaczewski w odległości 470 m, Psychiatra Krzysztof Gawroński w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sonata Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.04.2017
Data aktualizacji: 02.02.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: