Baltic Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Arkom

Słupsk, ul. Poniatowskiego
Ceny od: 5 100 zł brutto/m2
Baltic Park

10 zdjęć

Baltic Park
Baltic Park
Baltic Park
Baltic Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Baltic Park dostępne są 42 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Baltic Park logo

Baltic Park to nowo powstające kameralne osiedle, które zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie komfort mieszkania w centrum miasta. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest jego lokalizacja. Z jednej strony zapewnia ona sprawną pieszą komunikację z centrum miasta, a z drugiej strony umożliwia szybki wyjazd do położonych w bliskim sąsiedztwie terenów nadmorskich.

Niezależnie od zmieniających się trendów, nowoczesna architektura osiedla i wysoki standard wykonania spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Osiedle tworzyć będą trzy budynki. Każdy z nich będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne mieszkalne, oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą halę garażową. Pierwszy etap to realizacja nowoczesnego budynku składającego się z 72 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30m2 do 55m2. Do każdego lokalu przylega balkon. Dodatkowo dla wymagających na kondygnacjach mieszkalnych mieszczą się komórki lokatorskie stanowiące pomieszczenia przynależne. Hala garażowa zawiera 43 miejsca postojowe. W budynku znajdują się cichobieżne windy obsługujące również garaż podziemny. Na terenie osiedla zaplanowano miejsca parkingowe wyposażone w blokadę, przeznaczone do wyłącznego użytkowania, plac zabaw dla dzieci wyposażony w urządzenia rekreacyjne, tereny zielone oraz ciągi jezdne i piesze.

Inwestycja Baltic Park znajduje się w Słupsku, ul. Poniatowskiego (1.3 km od centrum Słupska), jest realizowana przez dewelopera Arkom.

Inwestycja Baltic Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park pozostały na sprzedaż 42 mieszkania o powierzchniach od 30 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 30 do 36 m2 w cenie od 159 952 zł (17 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 46 m2 w cenie od 223 713 zł (15 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 55 m2 w cenie od 276 432 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arkom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 42 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 55 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 159 952 do 291 870 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 100 do 5 400 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Baltic Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morcinka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Park znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku w odległości 110 m, Przedszkole Miejskie nr 5 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Baltic Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: SP SP ZOZ Oddział Psychiatryczny w odległości 350 m, WSS Oddział Pulmonologiczny w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Primo, w odległości 550 m znajduje się Targowisko Miejskie.

Data publikacji: 16.11.2020
Data aktualizacji: 11.03.2021
Baltic Park logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Sienkiewicza 9 Słupsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: