Copernicus Park II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Sobieskiego(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Słupsk, ul. Sobieskiego (1.6 km od centrum Słupska)
  Ceny od: 5 477 brutto/m2
  Tarasy Sobieskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 39 - 46 m2
  Liczba pokoi: 2
  City Center
 • Sonata Park etap IV(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Słupsk, ul. Witolda Lutosławskiego (0.5 km od centrum Słupska)
  Sonata Park etap IV
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 37 - 105 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  EKP Deweloper

Opis Inwestycji

Copernicus Park to nowoczesny i elegancki budynek zlokalizowany w samym centrum Słupska. Wszystkie mieszkania są jasne, przestronne oraz wyposażone w balkon. Wśród bieżącej oferty znajdują się lokale 2, 3 oraz 4 pokojowe. Najmniejsze mieszkania zaczynają się już od 43 m kw. Pomiędzy budynkami zaplanowano aranżację terenów zielonych w postaci wewnętrznego dziedzińca, na którym znajduje się prywatny plac zabaw wyposażony oraz liczne urządzenia rekreacyjne. Do dyspozycji mieszkańców są zarówno miejsca postojowe jak również boksy rowerowe.STANDARD – BUDYNKI• Wysokość budynku – pięć pięter• Balkony i tarasy – posadzka gresowa, barierki pełne i ażurowe w kolorze elewacji z pochwytem ze stali nierdzewnej• Klatka schodowa, korytarze – wykładane płytkami gresowymi, ściany malowane farbą akrylową• Windy – cichobieżne obsługujące wszystkie kondygnacje• Zielony dziedziniec• Boksy rowerowe• Miejsca postojowe w hali garażowej• Oświetlenie – sterowane czujnikami ruchu• PortierniaSTANDARD – MIESZKANIA• Powierzchnia mieszkań już od 43 m kw• Ściany wewnętrzne – tynk gipsowy malowany farbą akrylową białą• Stolarka okienna – drewniane podwójnie szklone• Parapety – kamień naturalny granit• Drzwi wejściowe – antywłamaniowe marki PORTA• Grzejniki – panelowe, w łazienkach drabinkowe• Instalacja teletechniczna (TV, Internet, Telefon)• Indywidualne opomiarowanie mieszkań

Inwestycja Copernicus Park II znajduje się w Słupsku, ul. Mikołaja Kopernika (1 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Copernicus Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Copernicus Park II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
- drewniane podwójnie szklone
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe – antywłamaniowe marki PORTA
Balkony
- posadzka gresowa, barierki pełne i ażurowe w kolorze elewacji z pochwytem ze stali nierdzewnej
Ściany
- ściany wewnętrzne – tynk gipsowy malowany farbą akrylową białą
Sufity
- szpachlowane
Parapety zewnętrzne
• parapety – kamień naturalny granit
Parapety wewnętrzne
- parapety – kamień naturalny granit
Instalacje
-instalacja teletechniczna (TV, Internet, Telefon) - oświetlenie - sterowane czujnikami ruchu - domofony – cyfrowe ze stali nierdzewnej szczotkowanej - system kamer monitorujących otoczenie i części wspólne budynków - portiernia
Ogrzewanie
- grzejniki – panelowe, w łazienkach drabinkowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Copernicus Park II

Budynek położony jest między ulicami Podchorążych i Tramwajową, w bliskiej odległości od terenów zielonych przylegających bezpośrednio do rzeki Słupia. Tereny te zachęcają do rodzinnych pikników, spacerów ze zwierzętami oraz uprawiania sportów. Niedaleko Copernicusa znajduje się również urokliwy Staw Łabędzi, jak również w zasięgu ręki są wszystkie niezbędne punkty usługowe, sklepy, szkoły oraz przedszkola. • Plac zabaw dla dzieci wyposażony w urządzenia rekreacyjne • Ławki z siedziskami drewnianymi • Nasadzenia drzew i krzewów • Oświetlone chodniki

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Copernicus Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Copernicus Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopernika.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Copernicus Park II znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Wyższej Szkole Inżynierii Gospodarki w Słupsku w odległości 270 m, Technikum Akademickie przy Wyższej Szkole Inżynierii Gospodarki w Słupsku w odległości 270 m, Wojewodzki Zespół Szkół Policealnych w Słupsku w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Copernicus Park II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: WSS Oddział Pulmonologiczny w odległości 250 m, SP SP ZOZ Oddział Psychiatryczny w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Copernicus Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Fresh Market, w odległości 350 m znajduje się Supermarket, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie