Nowa Zamiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zamiejska, oferowane bezpośrednio przez

Oktan BiR Brzescy SP.J.

Słupsk, ul. Zamiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 327 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Zamiejska

5 zdjęć

Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropodach: - konstrukcja żelbetowa ocieplana, - pokrycie dachu – papa termozgrzewalna.

Stolarka okienna

okna PCV 3 szybowe.

Balkony

- płyta żelbetowa, - balustrady tarasowe ze szkła, - posadzka - panele drewnopodobne, płytki gres lub granitowe.

Ściany

Ściany zewnętrzne kondygnacji nadziemnych: - konstrukcja mieszana – konstrukcja szkieletowa żelbetonowa, - tarcze żelbetowe, - ściany murowane z bloczków porotherm. Ściany wewnętrzne: - ściany działowe w zależności od przeznaczenia: z cegły, bloczków betonu komórkowego, porotherm, - tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne.

Parapety zewnętrzne

aluminiowe.

Parapety wewnętrzne

marmur.

Instalacje

Instalacje wewnętrzne: - łazienka, - elektryczna, - telefoniczna, - telewizyjna, - domofonowa, - wodna i sanitarna, - wymiennikownia ciepłej wody użytkowej, - grzejniki panelowe z termoregulatorami.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (104 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Prestiżowe osiedle Nowa Zamiejska to 124 nowoczesne, przestronne i funkcjonalne mieszkania. Dla mieszkańców osiedla są do dyspozycji 104 miejsca parkingowe.

Osiedle NOWA ZAMIEJSKA to niespełna 10 tys metrów kwadratowych powierzchni. Na terenie osiedla planowane jest posadzenie ponad 300 sztuk drzew i krzewów.

Chcemy dostarczyć Słupszczanom mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie. Oktan Investment stawia na precyzję, komfort i prestiż. Naszym nadrzędnym celem jest, w pewnym sensie, zrewolucjonizowanie mieszkalnictwa w tym regionie. Słupsk i jego Mieszkańcy na to zasługują. Wszelkie nasze działania kierujemy ku funkcjonalności połączonej z wygodą. Architektura, położenie nowego osiedla, a także układ mieszkań, dorównują obowiązującym standardom. Słupsk powinien obfitować w nowoczesne obiekty mieszkalne, co naszym zdaniem może zaowocować lepszym wizerunkiem miasta w oczach ludzi spoza regionu.

Inwestycja Nowa Zamiejska znajduje się w Słupsku, ul. Zamiejska (1.6 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez Oktan BiR Brzescy SP.J.

Inwestycja Nowa Zamiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Zamiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Oktan BiR Brzescy SP.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (104 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle Nowa Zamiejska, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

Słupsk to miasto leżące na Pomorzu w odległości 18 km od Bałtyku. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w kilkadziesiąt oddziałów. Na rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składają się m.in. kina, muzea, stadiony, kryta pływalnia i skate park. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie i lasy. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Zamiejska?

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Zamiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1475 metrów od inwestycji Nowa Zamiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słupsk.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Zamiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Zamiejska znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole w odległości 365 m, przedszkole w odległości 412 m, Przedszkole Miejskie nr 9 w odległości 423 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Zamiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku w odległości 881 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Zamiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 375 m znajduje się Abc po sąsiedzku, w odległości 434 m znajduje się Żabka, w odległości 547 m znajduje się Masarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Zamiejska w odległości 515 m znajduje się boisko / kort, w odległości 525 m znajduje się boisko / kort, w odległości 603 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 07.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: