Nowa Zamiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zamiejska, oferowane bezpośrednio przez Oktan BiR Brzescy SP.J.

Słupsk, ul. Zamiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Nowa Zamiejska

5 zdjęć

Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska
Nowa Zamiejska

Najbliższe inwestycje

 • Baltic Park
  od: 5 200 zł/m2

  Arkom

 • Tarasy Sobieskiego
  od: 5 691 zł/m2

  City Center

 • Sonata Park etap IV

  EKP Deweloper

Opis Inwestycji

Prestiżowe osiedle Nowa Zamiejska to 124 nowoczesne, przestronne i funkcjonalne mieszkania. Dla mieszkańców osiedla są do dyspozycji 104 miejsca parkingowe.

Osiedle NOWA ZAMIEJSKA to niespełna 10 tys metrów kwadratowych powierzchni. Na terenie osiedla planowane jest posadzenie ponad 300 sztuk drzew i krzewów.

Chcemy dostarczyć Słupszczanom mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie. Oktan Investment stawia na precyzję, komfort i prestiż. Naszym nadrzędnym celem jest, w pewnym sensie, zrewolucjonizowanie mieszkalnictwa w tym regionie. Słupsk i jego Mieszkańcy na to zasługują. Wszelkie nasze działania kierujemy ku funkcjonalności połączonej z wygodą. Architektura, położenie nowego osiedla, a także układ mieszkań, dorównują obowiązującym standardom. Słupsk powinien obfitować w nowoczesne obiekty mieszkalne, co naszym zdaniem może zaowocować lepszym wizerunkiem miasta w oczach ludzi spoza regionu.

Inwestycja Nowa Zamiejska znajduje się w Słupsku, ul. Zamiejska (1.6 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera Oktan BiR Brzescy SP.J..

Inwestycja Nowa Zamiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Zamiejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 71 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Oktan BiR Brzescy SP.J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (104 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Stropodach: - konstrukcja żelbetowa ocieplana, - pokrycie dachu – papa termozgrzewalna.

Stolarka okienna

okna PCV 3 szybowe.

Balkony

- płyta żelbetowa, - balustrady tarasowe ze szkła, - posadzka - panele drewnopodobne, płytki gres lub granitowe.

Ściany

Ściany zewnętrzne kondygnacji nadziemnych: - konstrukcja mieszana – konstrukcja szkieletowa żelbetonowa, - tarcze żelbetowe, - ściany murowane z bloczków porotherm. Ściany wewnętrzne: - ściany działowe w zależności od przeznaczenia: z cegły, bloczków betonu komórkowego, porotherm, - tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne.

Parapety zewnętrzne

aluminiowe.

Parapety wewnętrzne

marmur.

Instalacje

Instalacje wewnętrzne: - łazienka, - elektryczna, - telefoniczna, - telewizyjna, - domofonowa, - wodna i sanitarna, - wymiennikownia ciepłej wody użytkowej, - grzejniki panelowe z termoregulatorami.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (104 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle Nowa Zamiejska, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Zamiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowa Zamiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Ryczewo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Zamiejska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole,, Ziarno" w Słupsku w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Zamiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salus w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Zamiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 26.08.2016
Data aktualizacji: 07.05.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: