+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Radomsko

42 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 180 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Łokietka II budynek D
  gotowe
  Przedstawiamy nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z czterech budynków powstających przy ul. Łokietka w Radomsku. Rodziny znajdą tutaj bogaty wybór mieszkań 2 i 3 pokojowych z balkonami o powierzchni od 44 do 57m2. Dla najbardziej wymagających mamy 4 i 5 pokojowe mieszkania z tarasami o powierzchniach od 62 do 78m2. Są to mieszkania dwustronne, co zapewnia ich całoroczne doświetlenie. Ofertę

  Osiedle Łokietka II budynek D

  od 7 400 zł/m2
  ul. Łokietka , Radomsko(28.1 km od Częstochowy)
  KMK Development Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Szarych Szeregów
  Oferta archiwalna
  Blok usytuowany będzie przy zbiegu ul. Szarych Szeregów oraz ul. Gerwazego (Osiedle Pana Tadeusza) w Radomsku. W trzykondygnacyjnym budynku znajdować się będzie 9 lokali mieszkalnych o metrażu od 49 m2 do 62 m2 oraz 9 komórek lokatorskich o pow. ~2,00 m2. Mieszkania będą oddane do użytkowania w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość dodatkowego zakupu komórki lokatorskiej, oraz miejsca

  Szarych Szeregów

  od 5 000 zł/m2
  ul. Szarych Szeregów , Radomsko(25.8 km od Częstochowy)
  PPHU KOBUD

Oferta mieszkaniowa w Radomsku – znajdź wymarzoną nieruchomość

Radomsko to średniej wielkości miasto i siedziba władz powiatowych. Jest położone na południowym krańcu województwa łódzkiego. Od stolicy regionu dzieli je 90 km, natomiast od Częstochowy 40 km. Znajduje się na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu stanowi ciekawy teren pod inwestycje. Jak natomiast kształtuje się w nim rynek pierwotny nieruchomości? Sprawdź!

Rynek nieruchomości w Radomsku

Radomsko to miasto znacznie mniejsze od Łodzi czy pobliskiej Częstochowy. Trudno się więc tu spodziewać licznych inwestycji deweloperskich. Ośrodek jest jednak atrakcyjny pod względem biznesowym, dzięki czemu przyciąga rozmaitych pracodawców. Za nimi podążają natomiast pracownicy, szukający miejsca do zamieszkania. Dlatego też w Radomsku działa kilku deweloperów, którzy budują nowe mieszkania.

Inwestycje realizowane w tym mieście są bardzo różnorodne. Coraz częściej powstaje tu nowoczesna, wielkomiejska zabudowa – dość duże osiedla komfortowych bloków nierzadko łączących funkcje mieszkaniowe z usługowymi. Jednak można również nabyć nowe mieszkanie w kameralnej, willowej inwestycji o podwyższonym standardzie. Ponadto w Radomsku są realizowane projekty rewitalizacji kamienic, charakteryzujące się stylową architekturą i atrakcyjnymi lokalizacjami.

Ceny mieszkań w Radomsku

Ceny mieszkań w Radomsku nie należą do wysokich, dlatego jest to świetne miejsce dla osób, które nie dysponują dużym budżetem. Średnia cena za 1 m2 powierzchni mieszkaniowej z rynku pierwotnego oscyluje w okolicach średniej krajowej. Dlatego nabywcy w Radomsku mogą pozwolić sobie na więcej. Z tego też powodu najszybciej sprzedają się mieszkania 3-pokojowe. W powstających w tym mieście inwestycjach nie brakuje jednak również lokali zaprojektowanych z myślą zarówno o mniejszych, jak i o większych potrzebach, a ich wybór jest dość różnorodny. Trzeba jedynie pamiętać, że te najatrakcyjniejsze szybko znikają z rynku.

Nowe mieszkania w Radomsku – jak szukać okazji?

Ceny nowych mieszkań w Radomsku zależą przede wszystkim od lokalizacji inwestycji i standardu jej wykończenia. Apartamenty i inne lokale o podwyższonym standardzie, ulokowane w budynkach i na osiedlach oferujących dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców, osiągają ceny powyżej średniej. To samo dotyczy mieszkań znajdujących się w ścisłym centrum i w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, w tym dróg wylotowych. Gdzie zatem szukać okazji?

Tanie nowe mieszkania w Radomsku znajdziesz między innymi na południowych krańcach miasta. Ich atutem poza przystępnymi cenami jest spokojna okolica, która pozwala odpocząć od codziennego zgiełku. Tańszych lokali warto szukać przede wszystkim w dużych inwestycjach, które w Radomsku powstają coraz częściej. Ceny mieszkań od dewelopera oscylują w granicach średniej półki cenowej. Biorąc pod uwagę przeważnie podwyższony standard wykonania tutejszych inwestycji, można je scharakteryzować jako przystępne. Cena zawiera już podatek VAT – 8% lub 23% w zależności od powierzchni nabywanego lokalu. Podatku od czynności cywilnoprawnych nie płacimy w ogóle, gdyż obowiązuje on jedynie w przypadku kupna mieszkania z drugiej ręki.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Radomsku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Radomsku

W Radomsku dostępne są 42 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Radomsku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 42 do 78 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 19 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 18 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 5 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Radomsku?

Najtańsze nowe mieszkanie w Radomsku dostępne w sprzedaży kosztuje 342 030 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Radomsku wynosi 7 180 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Radomsku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Radomsko - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Radomsku oddali do użytku 42 lokale mieszkalne. 42 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 42 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 42 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Radomsku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 34 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Radomsku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: