+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Palisadowa
  Oferta archiwalna
  Nowe mieszkania i apartamenty w nowoczesnym, energooszczędnym dziewięcio-kondygnacyjnym budynku. W budynku zlokalizowanym w Wałbrzychu przy ulicy Palisadowej w dzielnicy Podzamcze znajduje się z 40-ści mieszkań i apartamentów. Mieszkania o powierzchni od 35m2 do 80m2 z balkonami lub loggiami oraz pięć komfortowych dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60m2 do 100m2 z tarasami. Lokale na

  Palisadowa

  ul. Palisadowa 47 , Wałbrzych(12.5 km od Świdnicy)
  Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych
 • Osiedle w Szczawnie Zdroju
  Oferta archiwalna
  W przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój, na działce przy ulicach Prusa i Miłosnej powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 54 komfortowe mieszkania o powierzchni od 48,26 mkw do 64,63 mkw (po 18 mieszkań w każdym z budynków).Ofertę stanowią 3 rodzaje funkcjonalnie zaprojektowanych lokali: 1/ 64,63m2 składające się z: 2 pokoi, kuchni, korytarza

  Osiedle w Szczawnie Zdroju

  ul. Prusa , Szczawno-Zdrój(15.4 km od Świdnicy)
  ART-BUD sp. z o. o.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Informacje o powiecie wałbrzyskim

Powiat Wałbrzyski jest jednym z powiatów województwa dolnośląskiego, utworzonym w 1999 roku, w ramach ogólnopolskiej reformy administracyjnej. Aktualnie w skład powiatu wchodzą 3 gminy miejskie; Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, 2 gminy miejsko-wiejskie; Głuszyca, Mieroszów, 3 gminy wiejskie: Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim i 5 miast; Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów. Wałbrzych ponownie został wyłączony z Powiatu Wałbrzyskiego i stał się miastem na prawach powiatu z dniem 1 stycznia 2013 roku. Liczący ok. 60 tysięcy mieszkańców Powiat jest teraz jednym z najmniejszych w Polsce. Starostwo Powiatowe, nadal znajduje się przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. Aktualnie teren powiatu zajmuje 430,22 km 2.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: