Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Lazurowe etap II
  Oferta archiwalna
  II ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY!Osiedle Lazurowe to kameralne, nowoczesne osiedle tworzących wspólnotę 60 domów o powierzchni od 80 do 102 metrów kwadratowych. Całość tworzy zamknięte, monitorowane osiedle, z ulicznymi lampami, drogami z kostki brukowej i częścią rekreacyjną dla mieszkańców. Domy na sprzedaż w Koninku wyróżnia także nowoczesna kolorystyka, koncept architektoniczny z dużymi, panoramicznymi przeszkleniami oraz ogrody o powierzchni nawet do 220 metrów kwadratowych.Funkcjonalność każdego mieszkaniaDomy 80 - 84m2, składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki na dole oraz 3 pokoi i łazienki na górze.Domy 102m2, posiadają dodatkowy pokój/gabinet na dole oraz 4 pokoje i łazienkę na górze.• Dachy budynków są płaskie, bez trudnych do zagospodarowania skosów.• Pomieszczenia mają wysokość 2,7 metra na parterze oraz na piętrze• Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz taras w cenie!• Schody, piec dwufunkcyjny• rozprowadzony światłowód na osiedlu to u nas standard.Nowoczesna architektura z myślą o wygodzie i przestronności dla mieszkańców. Formuła zamkniętego i monitorowanego osiedla odzwierciedla poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz prestiżu.Odbiór domów z 2 etapu w II połowie 2021r.W przypadku potrzeby bez dodatkowych kosztów przeprowadzamy w imieniu Klienta procedurę pozyskania kredytu oraz wycenę nieruchomości przez rzeczoznawcę.Kompleksowo zajmujemy się całą procedurą związaną z zakupem nieruchomości.

  Osiedle Lazurowe etap II

  od 4 500 zł/m2
  ul. Radiowa , Koninko, poznański(1.6 km od Poznania)
  Domvestment
 • Osiedle Lazurowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lazurowe to kameralne osiedle składające się z 30 bliźniaków tworzących wspólnotę 60 domów o powierzchni od 80 do 102 metrów kwadratowych. Całość tworzy zamknięte – strzeżone i monitorowane osiedle, z ulicznymi lampami, drogami z kostki brukowej i częścią rekreacyjną dla mieszkańców. Domy na sprzedaż w Koninku wyróżnia także nowoczesna kolorystyka, koncept architektoniczny z dużymi, panoramicznymi przeszkleniami oraz przydomowe ogrody o powierzchni od 80 do nawet 260 metrów kwadratowych.

  Osiedle Lazurowe

  ul. Radiowa , Koninko, poznański(1.6 km od Poznania)
  Domvestment
 • Domy w Szczytnikach
  Oferta archiwalna
  Nasza inwestycja polega na budowie domów jednorodzinnych w zabudowie 2-lokalowej. Nasze domy mają 107 m2 powierzchni w wymiarze podłogi i ok. 99 m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo każdy dom posiada strych wielkości ok. 25 m2, który wyposażony jest w schodki segmentowe. Projektując domy dołożyliśmy wszelkich starań, aby były one maksymalnie funkcjonalne. Na parterze znajdą Państwo świetnie rozplanowaną przestrzeń, która składa się z dużego, ustawnego i przestronnego salonu o powierzchi 39 m2 z bezpośrednim wyjściem na taras, kuchni skierowanej ku frontowej części domu, witrołapu oraz łazienki z kotłownią. Każdy dom posiada miejsce do instalacji kominka. W naszych domach połączyliśmy nowoczesną architekturę i wysoki standard wykończenia. Układ pomieszczeń zapewnia duży komfort, a każdy pokój będzie pełen słońca. Na parterze istnieje możliwość wydzielenia kuchni jako osobnego pomieszczenia. W cenie zawiera się również podjazd z kostki brukowej, chodnik, taras od strony salonu oraz opaska wokół całego domu. Każdy Klient otrzymuje także pełne ogrodzenie posesji wraz z furtką i bramą dwuskrzydłową.

  Domy w Szczytnikach

  od 3 542 zł/m2
  ul. Jeziorna , Szczytniki, poznański(0.8 km od Poznania)
  IDEAdeweloper

Informacje o Szczytnikach

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: